Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Łukasza aka Casha z #vlogcasha irytuje, że ludzie, którzy płacą mu pieniądze (i ci, którzy nie płacą też) chcą znać choćby jego imię. Owszem ma on prawo zachowywać to w tajemnicy, ale natura ludzka jest taka, że fani chcą wiedzieć jak najwięcej o swoim idolu (od czego są przecież gazety i serwisy plotkarskie) i będą do tego dążyć. Cash jest dla swoich fanów gwiazdą, chcą więc wiedzieć jak się nazywa - nie ma w tym nic złego czy złośliwego.

A skąd wiem, że Cash to Łukasz? Kiedyś niejaki Łukasz wystawił pewnemu hotelowi ocenę wkrótce po opuszczeniu tego miejsca przez Casha. Ten Łukasz to był jedyny Polak tam, było to bodajże w Turcji. Poza tym zobaczcie - Łukasz pasuje do Cash, ŁuCash ¯\(ツ)_/¯

Argument Casha, że musi chronić swe imię dla bezpieczeństwa, bo gdzieś w jakimś kraju służby go skojarzą z YouTubem jest z dupy. Imienia nie ujawniał od samego początku kanału, kiedy rzekomo nie śniło się mu, że będzie miał tylu subskrybentów. Coś innego jest na rzeczy ¯\
(ツ)_/¯

Zobaczcie takiego Bartka Czukiewskiego z kanału #bezplanu On nie kryje swej tożsamości, choć nie ma jej nieskazitelnie czystej (np.afera zegarkowa, liczne dziewczyny) i włos mu z głowy z tego powodu nie spadł, że wszyscy wiedzą, że BezPlanu to Bartek Czukiewski. Mimo, że odwiedzał te same kraje z Cashem i te same służby go sprawdzały. ¯\_(ツ)_/¯

dla zasięgu #youtube #polskiyoutube
pelt - Łukasza aka Casha z #vlogcasha irytuje, że ludzie, którzy płacą mu pieniądze (...

źródło: comment_1644519331x1B4zXKGU8y3m1H09H2R7r.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@pelt: Nikt nie zmusza nikogo, żeby go oglądał albo subskrybował. Zwłaszcza jeśli od początku to komunikował. Jeśli nie obiecywał ujawniać informacji o sobie, to nikomu nie jest nic winien. Moim zdaniem ciekawa postawa w czasach gdzie ludzie spieniężają każdy skrawek swojej prywatności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@philosophy: Mi nie podoba się po prostu, że wyzywa różnych ludzi, którzy wcale nie chcieli mu zrobić na złość. Widziałem więcej takich jego komentarzy w agresywnym tonie wobec osób, które na to nie zasługiwały (Cash jakby bez zastanowienia im odpisywał, z góry zakładając intencje komentującego).

Jak chce być anonimowy, niech jest. Ale niech liczy się z tym, że pytania o jego tożsamość będą się powtarzać dopóki jej nie zdradzi. Będą się
  • Odpowiedz
@pelt: Ja oglądam Casha od 2014 po tym jak wrzucił tu na wykop film ze swojego wypadku na motocyklu. I chyba w w filmie z którejś z pierwszych podróży work and travell czy liveów zostało ujawnione jego imię, bo już nawet nie mogę sobie przypomnieć kiedy je poznałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeśli wyzywa, to dramat i straci wiernych widzówi tyle.

@philosophy: I o to mi chodziło. Dla wiernego widza taka agresywna odpowiedź od idola jest jak naplucie na twarz, a nawet uderzenie pięścią w twarz. Po czymś takim zmienią zdanie o swym idolu.

Co zaś do imienia Casha/Łukasza zauważyłem, że nieliczni inni widzowie w komentarzach/na którymś ostatnim lajwie niezależnie ode mnie doszli do tego - bo ja sam u Casha prawie nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biskup2k: Ja sam oglądam Casha bardzo długo, ale nie od samego początku. Jego imię sam wydedukowałem z opinii jaką wystawił jakiemuś hotelowi, chyba w Turcji. Zauważyłem, że inni widzowie bardzo rzadko, ale jednak też nazywają Casha Łukaszem. Stąd sądzę, że to jego imię, ale na 100% pewności nie mam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ile bartek miał tych dziewczyn?
@Meserole: Chyba co najmniej 3 przewinęły się od powstania kanału.

to co w tym złego?

Powiedzmy, że dla niektórych to kontrowersyjne (nie dla mnie), dlatego to wymieniłem, bo naprędce mi to przyszło do głowy.
  • Odpowiedz
@pelt: sprawdziłem najstarszy filmik a tam listopad 2017 i Ula (,) jak dla kogoś 3 w takim okresie czasu to dużo (zwłaszcza w podróży) to ja nie mam pytań
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Widz ktoremu się należy bo ogląda

@Pan_Slon: Nie do końca rozumiem, ale czy każdemu widzowi nie należy się choć odrobina szacunku? (za wyłączeniem skrajnych hejterów) Ma być wyzywany przez idola, bo ten ma taki kaprys? Ma dostawać gnioty najniższej jakości, bo jakakolwiek nieco lepsza jakość się mu nie należy? A patroni, którzy płacą i są też widzami - ich prośby mają być olewane, bo im nie należy się?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meserole: Nie wliczyłem do tego zestawienia Uli, tylko te dziewczyny, które Bartek nazywał swoimi dziewczynami - wszystkie były z Ameryki Południowej ¯\_(ツ)_/¯ A czy Ula jest lub była dziewczyną Bartka? Nie wiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pelt: Najgorsze co Cash robi to daje się sprowokować i odpowiada na tego typu wysrywy, które są po prostu zwykłym hejtem zazdrosnego przegrywa. Nic by się nie zmieniło jakby to po prostu olał, a tak to daje się wciągać w niepotrzebne dyskusje i może dać czasami ponieść się emocjom. Typ prowadzi fajny content (Bartek z BezPlanu również) i super się to ogląda. Osobiście mam to w c**** czy poda do wiadomości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Najgorsze co Cash robi to daje się sprowokować i odpowiada na tego typu wysrywy, które są po prostu zwykłym hejtem

@kub493: Nie do końca zgodzę się. Wyżej napisałem:

Widziałem więcej takich jego [Casha] komentarzy w agresywnym tonie wobec osób, które na to nie zasługiwały (Cash jakby bez zastanowienia im odpisywał, z góry zakładając intencje komentującego).


Moim zdaniem Cash jest przewrażliwiony na własnym tle i z tego powodu prawdopodobnie pytania o imię
pelt - >Najgorsze co Cash robi to daje się sprowokować i odpowiada na tego typu wysry...

źródło: comment_1644772348XHnld983i2bteAgGvvXRnc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Cash robi to daje się sprowokować i odpowiada na tego typu wysrywy, które są po prostu zwykłym hejtem zazdrosnego przegrywa


@kub493: Przecież gość jest takim płatkiem śniegu, że każdego, kto nie napisze "CASH, KOCHAM TWOJE FILMY, OD RAZU DZIEŃ STAJE SIĘ LEPSZY, GDZIE TERAZ JEDZIESZ?", traktuje jak intruza, który na pewno siedzi przed komputerem z pulsującą żyłką na czole i chce mu dowalić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pelt: Nie znam kontekstu, ale może to wygladac jak prowokacja trolla. Może mieli jakieś zatargi w przeszłości czy coś i Cash jest juz na niego wyczulony xD no bo jeśli powiedziałby tak do jakiegoś randomowego widza to faktycznie byłoby to dziwne.

@Clermont: Może i tak, może zostało mu coś jeszcze z wykopka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tez zauważyłem że daje sie ponosić w tych komentarzach niepotrzebnie
  • Odpowiedz