Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Łukasza aka Casha z #vlogcasha irytuje, że ludzie, którzy płacą mu pieniądze (i ci, którzy nie płacą też) chcą znać choćby jego imię. Owszem ma on prawo zachowywać to w tajemnicy, ale natura ludzka jest taka, że fani chcą wiedzieć jak najwięcej o swoim idolu (od czego są przecież gazety i serwisy plotkarskie) i będą do tego dążyć. Cash jest dla swoich fanów gwiazdą, chcą więc wiedzieć jak się nazywa - nie ma w tym nic złego czy złośliwego.

A skąd wiem, że Cash to Łukasz? Kiedyś niejaki Łukasz wystawił pewnemu hotelowi ocenę wkrótce po opuszczeniu tego miejsca przez Casha. Ten Łukasz to był jedyny Polak tam, było to bodajże w Turcji. Poza tym zobaczcie - Łukasz pasuje do Cash, ŁuCash ¯\(ツ)_/¯

Argument Casha, że musi chronić swe imię dla bezpieczeństwa, bo gdzieś w jakimś kraju służby go skojarzą z YouTubem jest z dupy. Imienia nie ujawniał od samego początku kanału, kiedy rzekomo nie śniło się mu, że będzie miał tylu subskrybentów. Coś innego jest na rzeczy ¯\
(ツ)_/¯

Zobaczcie takiego Bartka Czukiewskiego z kanału #bezplanu On nie kryje swej tożsamości, choć nie ma jej nieskazitelnie czystej (np.afera zegarkowa, liczne dziewczyny) i włos mu z głowy z tego powodu nie spadł, że wszyscy wiedzą, że BezPlanu to Bartek Czukiewski. Mimo, że odwiedzał te same kraje z Cashem i te same służby go sprawdzały. ¯\_(ツ)_/¯

dla zasięgu #youtube #polskiyoutube
pelt - Łukasza aka Casha z #vlogcasha irytuje, że ludzie, którzy płacą mu pieniądze (...

źródło: comment_1644519331x1B4zXKGU8y3m1H09H2R7r.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Chciałeś więc zabłysnąć, ale nie masz racji bo Cash nie ma na imię Łukasz ;)

@lukasdro: Już komuś innemu napisałem:

sądzę, że to jego imię, ale na 100% pewności nie mam

Cytując Ciebie, Chciałeś więc zabłysnąć i zdradziłeś co nieco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A skąd wiesz, że nie blefuję aby wprowadzić zamieszanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@lukasdro: To też informacja ¯\_(ツ)_/¯
Komuś innemu pisałem:

Zauważyłem, że inni widzowie bardzo rzadko, ale jednak też nazywają Casha Łukaszem

Ktoś inny też musiał niezależnie ode mnie wydedukować, że Cash to Łukasz, bo nikomu o tym nie pisałem wcześniej. Czy to jego prawdziwe imię, czy twoje twierdzenie jest prawdziwe? A może to jego nawet
  • Odpowiedz
  • 0
Na jednym z filmow chyba z turcji pokazal jakis dokument, stad wiem, ze to moj imiennik, a nawet urodzilismy sie tefo samego dnia i miesiaca, tylko w innych latach ;)
  • Odpowiedz
@Crockett: Ha, właśnie przed chwilą obejrzałem ten odcinek i umknęło mi to ¯\(ツ)_/¯ Dzięki za informację.

PS toczyłem wiele dyskusji o Cashu na wykopie i jedni twierdzą (powołując się na bycie jego widzem rzekomo od samego początku), że Cash to nie jest Łukasz. Z kolei inni twierdzą, że są. Ja sam znalazłem, że Cash wystawił jednemu hotelowi w Turcji, gdzie był, opinię jako właśnie Łukasz. Niestety jest z tym taki
  • Odpowiedz