Wpis z mikrobloga

Planuje cykl test enan 250e5d. 16tyg. Dużo czytałem na ten temat ale jeszcze nie do końca wszystko kojarzę. Jeśli e5d to np wbijam w pon, sob, czw, wt. I wtedy wychodzi 350/week jeśli dobrze liczę. Czy można wbijać w stałe dni czy faktycznie liczyć cały czas te 5 dni.

1. Za tydzień idę na badania i będę robił: testosteron calkowity, prolaktyna, estradiol tsh na tarczyce, morfologia. Coś jeszcze?

2. Hcg, przy dawce test 250 e5d kiedy i ile bić hcg? Wyczytałem że 500j tygodniowo czyli np 2 strzały tygodniowo wtorek 250j i sobota 250j? I tak do końca cyklu?

3. Estradiol. Do zbijania estradiolu arimidex 0.5mg co 2 dni? I kiedy rozpoznać ze estro do zbicia dajmy na to są widełki 8-30 to zbijać jesli bedzie 2,3 krotnie ponad normę czyli 60,90? I jaki czas brać?

4. Prolaktyna tu nie mam za dużej wiedzy bo nie mogę znaleźć przydatnych informacji na internecie, każdy wymienia inne środki. Co będzie najlepsze i powinien mieścić się w dolnej granicy?

5. Odblok. Co najlepsze na odblok, tamoxifen? W jakich dawkach brać, przez jaki czas i ile po ostatnim strzale enanu?

6. Zakup. Najważniejsze, jakie polecacie strony. Każdy na internecie poleca dna, tylko właśnie z jakiego labu to dna zamówić?
A i czy dawka 250 e5d nie będzie za niska, pierwszy cykl.
Z góry przepraszam za błędy i chaotyczność, ale chciałbym ten pierwszy cykl z głową przeprowadzić. Jestem zdeterminowany więc nie przekonujcie, że sterydy to zło.

#sterydy #testosteron #silownia #doping #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DeszczBanknotow: jaki to problem co dwa dni zrobić? Raz jeden poslad raz drugi nawet zrostów nie będzie po takim cyklu. I ten enan powtarzam też nie co 5 dni tylko co 3 odpowiednio mniej żeby tygodniowa dawka była taka sama. Stężenie stabilne ma być a nie wachania. One powodują więcej efektów ubocznych
@Dziadzlubelskiejwsi: >

Poza tym 16 tyg na takiej samej dawce sprawi że nie będzie postępów w pewnym momencie.

xD

@DeszczBanknotow:
Bijesz w pon to następny w sobotę a kolejny w czwartek, możesz rozłożyć na mniejsze dawki częściej.
2. HCG np. spokojnie co 4-5 tyg 5000 na 4 lub 3 strzały trzały
3 i 4 estro i prolaktyna - rób badania co jakiś czas i zbijaj do poziomów żebyś czuł się
@DeszczBanknotow: Nie wiem po co robić jakiś śmieszny „cykl” który trwa 16 tyg? 4 tyg minie zanim się rozkręci enan i za 3 miesiące odblok. Chyba , ze wyjściowo teraz masz zajebista formę to może , ale niech sie ktoś mądrzejszy wypowie
są tacy co nie wiedzą nawet ze trzeba robić odblok


@DeszczBanknotow: No i kolejne xD Ja nie robiłem i nie zamierzam robić odbloku. Zostaje na bombie do końca życia. Schodzenie z bomby, zeby zaraz znowu na nią wejść, to dopiero głupota.

A co polecam? Nic. Zależy, co możesz ogarnąć.