Wpis z mikrobloga

Do jakich grup klientów kierowane są smartfony z najwyższej półki cenowej, jak na przykład ten nowy Samsung S22 Ultra? Na pewno dzieci bogatych rodziców i miłośnicy gadżetów. Ale czy jest jeszcze jakaś inna grupa docelowa? Bo jak widzę zarobionych ludzi, których stać na drogie urządzenia, to oni najczęściej nie dają #!$%@? i biorą taki telefon, jaki dostaną przy umowie z operatorem. Czy jest jakiś zawód albo hobby, w którym wypasiony smartfon rzeczywiście się przydaje?

#smartfon #samsung
  • 10
@skrzacik320: @Paczek_w_masle: Galaxy Note rok do roku sprzedawał się w milionach sztuk. Więc na pewno znajdą się zainteresowani rysikiem w S22 Ultra, zwłaszcza że cena nie wyróżnia się względem serii Note.

Jeśli ktoś chce mieć funkcjonalny rysik (z jakiegoś powodu) i mały ekran urządzenia (w porównaniu do tabletów i laptopów) to właściwie innego wyboru poza starym Note/ nowym S22U nie ma.

A co do grup docelowych to pewnie (w tym
@Grizwold: Opłaca się jedynie jak bierzesz telefon na firmę, gdzie abonament se wpisujesz w koszty prowadzenia działalności. IMO kupowanie flagowców się opłaca jak wyjdzie nowy model, to teraz bym brał S21/S21FE jak wleci jakaś fajna promocja.

@skrzacik320: Mocniejszy telefon wystarczy na dłużej. Ja np. siedzę na S10+ i pewnie posiedzę jeszcze trochę bo to genialny telefon. Wleci nowa bateria i jakiś custom rom mniej zamulający i pewnie pochodzi jeszcze z
@LSkiper: Ja też użytkuję s10+ już od 3 lat, moim zdaniem genialna słuchawka. I do tej pory nie myślałem o zmianie, ale dziś od rana mi chodzi po głowie to S22 Ultra. Tym bardziej, że s10 mam w stanie idealnym, o baterię dbam od samego początku do teraz. Samsung daje mi za niego do £370 przy zakupie s22, czyli po wycenie liczę, że będzie ponad 300. Mam już wszystko w koszyku