Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Założyłem tego Tindera, mam matche i co? I nic kompletnie tego nie rozumiem. Mam opis mam zdjęcia ale jak piszę do osób tam to na 5 wysłanych wiadomości tyłko dosłownie 1 dziewczyna wymieniła ze mną dwie wiadomości. Pisze zawsze coś w nawiązaniu do profilu albo zdjęcia więc nie wiem co robię źle. Nie piszę hej co tam, nie proponuję od razu ruchania to co pisać żeby jakiś kontakt nawiązać

#tinder #przegryw
  • 11
@Dottore: Jesteś jednym z wielu piszących. Zapytasz się: no aleee....to dlaczego laska mnie polubiła? Otóż nie wiadomo dlaczego. Może się jej trochę spodobałeś, może akurat tak się trafiło, ale to jeszcze nic nie oznacza. A może ona niczego nie szuka. A najpewniej ma po prostu inne opcje. Go next.
@Dottore: No nie, pomyśl tak. Jesteś Anią lat 25. Po pracy, zmulona, insta przejrzane, ploty obgadane, nuda, odpalasz tindera i sobie przesuwasz lewo prawo. To pierwszy casting. W prawo idą tylko ci akceptowalni. Przerzucasz tak godzinę-dwie i się przy tym tą nudą męczysz xd to jak zakupy internetowe. Nawet jeśli ciuchy są piękne to jak widzisz ich tak dużo, to już malo co zachwyca, więc żaden kandydat jakoś bardzo nie jara