Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem doświadczonym programistą Java (7-lat expa) i obecnie jestem bez projektu i na benchu, co raczej szybko sie nie zmieni. W zwiazku z tym chcialbym sie gdzies zatrudnic dodatkowo na pół etatu, może być za wynagrodzenie średniego mida czyli dajmy na to za pół etatu 5k na fakture, byle coś robić. Wiecie może gdzie mogę szukać takich ogłoszeń albo wasza firma przyjmie kogoś na pół etatu?
#programowanie #programista15k #java #pracawit

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6204cdb85137d8e1c297e8ab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
Jestem doświadczonym programistą Java (7-lat expa)

Spoko...

obecnie jestem bez projektu i na benchu


@AnonimoweMirkoWyznania: Wybierz jedno. Nie rozumiem jak "doświadczony programista" może przy obecnej sytuacji rynkowej być "bez projektu".

@AnonimoweMirkoWyznania: Z pracą na pół etatu jest meeega ciężko - jak sam szukałem takiej, to przez ponad rok spotkałem zaledwie kilka ofert, a już w ogóle pojedyncze przypadki to przejście do właściwych rozmów. Dla porównania ofert "normalnej pracy", które same przychodzą do skrzynek było w tym czasie jakieś 100 razy więcej. W naszej branży niestety królują outsourcingowe realia handlu ludźmi w równiutkich ośmiogodzinnych bloczkach ( ͡° ʖ̯ ͡°