Wpis z mikrobloga

Mam problem gdy ma dojść do seksu. W trakcie gry wstępnej itp wszystko dobrze ale jak się rozbieram/zakładam prezerwatywę to czuje ze nie jest to szczyt możliwości tylko takie 3/4 a gdy dochodzi do momentu w którym miałbym wlozyc to opada prawie ze całkowicie. Miałem wiele prób z różnymi dziewczynami i zawsze to samo. W trakcie loda to samo - czuje ze to takie 3/4 możliwości i bez końca.

Jest to dość wstydliwy problem dlatego pytam tutaj, może ktoś tak miał i sobie z tym poradził, zanim pójdę z tym do specjalisty. Mam 19 lat i to nie jest wiek w którym powinny być takie problemy, stawiam bardziej ze to jakies podłoże stresowe. Wszelkie rady chętnie przyjmę

#niebieskiepaski #rozowepaski #pytanie #lekarz
  • 44
@Shae_Phu: Poziom testosteronu sprawdzić można za pomocą zwykłego laboratoryjnego badania krwi - odpłatnie lub nieodpłatnie, jeśli na badanie kieruje nas lekarz. Jak zwykle przy badaniach krwi, poziom testosteronu należy mierzyć na czczo rano – to wtedy stężenie hormonu jest największe.

Testosteron – norma
mężczyźni: 9,0–34,7 nmol/l (260–1000 ng/dl)

Generalnie lepiej mieć 600+ ng/dl, dolne granice normy też nie są zbyt prawidłowe.
@Shae_Phu: miałem ten sam problem co Ty. Po prostu nie myśl o swoim problemie skup sie na seksie. Wiem, że to działa w ten sposób: za chwilę będzie seks i Ty w tym momencie zaczynasz myśleć- stanie mi czy nie, dam radę czy nie- wtedy się stresujesz. Musisz tego unikać, skup się na seksie. Wiem, że nie jest łatwo, ale idzie to zrobić. Ja się w końcu przemogłem i zwyciężyłem, teraz