Wpis z mikrobloga

Działanie hierarchi też jest znane, przecież każdy wie, że ktoś wysoki i dobrze zbudowany będzie w niej wyżej.


@Malkof: Jarosław Kaczyński się nie zgadza.

Jak tak bardzo chcesz to poczytaj o badaniach, że wysocy mężczyźni zarabiają lepiej od
  • Odpowiedz
Wzrost i budowa ciała to nie jedyne cechy wpływające na pozycje w hierarchi społeczne


@Malkof: No patrz, już zaczynasz cos kumać. Brawo.

pozycje w hierarchi społecznej, poza tym nie uważam, żeby Kaczyński był w niej bardzo wysoko, mylisz z hierarchią w
  • Odpowiedz
@jutokintumi: dziki trener to tępy #!$%@?, ktöry lepiej się przygotowuje oratorsko niż rzeczowo do twmatów ktory porusza

ogopbie on i stanowski przy petersonie ireaganie to jakas kpina..
  • Odpowiedz
@jutokintumi: Ale akurat pan Jordan Peterson ma zacny dorobek naukowy, więc jest nie na miejscu w tym zestawie. Dziki Trener czy Stano chyba nie wykładali na Harvardzie, co?
  • Odpowiedz
Im masz większy dostęp do zasobów i im bardziej dominujesz tym jesteś wyżej.


@Malkof: No to samcem alfa w Polsce jet Jarek Kaczyński. Niby kto ma więkzy dostęp do wszelakich zasobów?

Wzrost powoduje, że jesteś bardziej poważany, lepiej się prezentujesz i dzięki temu zarabiasz
  • Odpowiedz
@niebieskipatyk: On jest psychologiem klinicznym i pomógł w swojej pracy zawodowej wielu ludziom. Do tego w wielu zakątkach świata podchodzili do niego ludzie i mu dziękowali za to co mówi i jak to zmieniło ich życie. Przypuszczam, że on i Rogan pomogli dużo więcej ludzkości, niż część prześmiewczych ludzi, którzy tutaj z nich szydzą, czy z bardzo chorej córki Petersona (choroba autoimmunologiczna), której dieta mięsna bardzo pomogła. Uważam również, że
  • Odpowiedz
@jutokintumi: Wykłady dr Petersona bardzo mi swego czasu pomogły, uważam że realnie wpłynęły na poprawę mojego życia... Niestety teraz już nie mogę go słuchać - mam wrażenie że nie ma już za bardzo nic więcej do powiedzenia i powinien trochę odpuścić, odsunąć się w cień i wrócić za 10 lat z sensownymi przemyśleniami.
Rogan jest spoko bo ma wielu sławnych ciekawych gości - rzadko jest okazja posłuchać przez 2 godziny
  • Odpowiedz
A tak w sumie to na wybory też nie poszli no bo to ta polityka, oni sie na tym nie znają i w sumie co ich to obchodzi, bo przecież w tym kraju jest zle to co to zmieni.


@Wookash071: Akurat jest to bardzo logiczne myślenie.
Interesowanie się polityka pochłania mnóstwo energii, a w zamian nie daje nic, bo prawdopodobieństwo, że ktoś zmieni wynik wyborów jest absurdalnie małe.
  • Odpowiedz
@sqlserver: No przy jakimś niskim ilorazie inteligencji pewnie sporo tematów pochłania mnóstwo energii i lepiej powrzucać memy na #bekazpisu albo robić z siebie cnotke na pokaz, że się ludzie przejmują sytuacja, bo coś tam gdzieś słyszeli xD
  • Odpowiedz