Wpis z mikrobloga

@jutokintumi: @Filipterka25: @Variv: nie, mówimy o różnych osobach. Córka osoby o której piszę ma bardzo poważną chorobę autoimmunologiczną. Miała masę operacji, wymienili jej kilka kości/stawów i wycierpiała się za 10 ludzi. Dieta mięsna łagodzi lub całkiem wycisza jej chorobę. Wiadomo lepiej ją wyśmiać i obrazić - dobra robota.

@wykop_to_sciek: samo "XDDDDDD" mówi mi z kim mam do czynienia i jak wygląda twoja stabilność emocjonalna,
  • Odpowiedz
No to jaki masz problem poza tym, że powiedział o homarach jako przykładzie hierarchi i że warto się w niej wspinać?

Jest coś złego w tej książce? Jakieś złe rady?


@Malkof: No taki, że nigdzie nie zbadał działania hierarchii i prestiżu w społeczeństwie ludzi, zamiast tego spekulował o homarach i szympansach.
  • Odpowiedz
@Beekeeper odpiwiem ci. Życie nie jest na tyle latwe aby jakis typek mowiac do mas wyjasnil wszelkie życiowe zagwostki. Wszystko jest wzgledne, jest pelno zaleznosci, ktorych ludzki umysl nie jest w stanie ogarnac. Tacy ludzie to manipulatorzy, demagodzy zarabiający na frajerach
  • Odpowiedz
Masz jakieś wątpliwości co do istnienia hierarchi społecznej?


@Malkof: Czy doczytałeś może słowko działanie w moim komentarzu, czy też zdołało umknąć uwadze?

Jak jesteś między sebami to wyżej są seby co umieją się dobrze bić.

Jak jesteś między biznesmenami to najwyżej
  • Odpowiedz
Już nie odpisuj, wszedłem na twój profil i widzę, że są posty o "prawakach" co chwilę.

Czyli nienawiść polityczna, brak argumentów


@Malkof: O nie, płatek śniegu ma mokro w majtkach bo nie umie dyskutować, a ktoś tu nie wierzy w jego tanią podróbę figury ojcowskiej, chlip, buuu.
  • Odpowiedz
@Malkof: A jak już przepracujesz swoje problemy psychiczny związane z brakiem figury ojca w życiu i wyrośniesz z jutjuberów w rodzaju Petersona i Stanowskiego to zacznij od czytania "Prestiżu" Domańskiego. Być może już będziesz dorosły na tyle, by zrozumieć po lekturze czemu do Petersona lgną tacy, a nie lepsi ludzie.
  • Odpowiedz
psycholog nie może mieć depresji prawda?

@Rolnikt: Uzyskując papiery psychoterapeutyczne w PTP samemu należy przejść terapię ze skutkiem pozytywnym (pod okiem szkolonego supervisora). Nie zastanawiało cię, dlaczego?
Owszem, psycholog może mieć depresję, ale tak silne zaburzenie sprawia, że czynnym psychoterapeutą być wówczas nie może. Nie wiem, co w tym zaskakującego. Doprawdy fortepianista po utracie rąk nie jest w stanie zagrać koncertu i niewiele od niego zależy. Od człowieka profesjonalnie radzącego
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: Sposób jego wypowiedzi jest dla mnie dość komiczny co mnie osobiście od niego odrzuca. Plus najczęściej w moim otoczeniu udostępniają go osoby, które raczej z krytycznym myśleniem mają niewiele wspólnego i żyją według zasady, że jak ktoś mówi to co oni chcą usłyszeć to on ma rację. Zwłaszcza, że osoby te jebią pis, chętnie udostępniają jak dziki trener mówi prawdę, ale tak naprawde nie wiedzą za co jebią pis
  • Odpowiedz