Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki. Wracam po długiej przerwie i na niezbyt długo. #!$%@? strzelił moje recenzje #perfumyptasznika, ale może jesteście ciekawi, jak te niszowe perełki pachną i będą chętni do przeczytania krótkich recek? Zapłaciłem za nie ~60 zł (za wszystkie trzy). Uprzedzając - wszystkie trzy są zajebiste jakościowo, marka Berdoues zobowiązuje.

A tak w ogóle - @Qtavon, @ZnubionekFan, @dr_love, @mekekeke @bydgoszczvx i reszta - trzymacie się tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
ptasznik1000 - Cześć Mirki i Mirabelki. Wracam po długiej przerwie i na niezbyt długo...

źródło: comment_1644430936eM2yKeeismMfR0ivaJBFRU.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Qtavon: straciłem znaczną część recenzji, ktore napisałem i juz ich nie odzyskam :( . Zapał do udzielania się trochę osłabł, a i sam zacząlem czuć, że nie mam w tej kwestii tak dużo do powiedzenia, jak bym sobie życzył ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ptasznik1000: tag bez waszych recenzji trochę podupadł, jedno wielkie targowisko się zrobiło. Also jak dla mnie możesz nawet pisać recenzje zapachów Cuba Paris, tylko PISZ i nie znikaj bez słowa na kolejnych kilka miesięcy ( )
Zajebista wiadomość!
  • Odpowiedz
@ptasznik1000: byłoby super jakbyś wrócił do recenzji, zawsze podobała mi się ich przystępność i perfumy które oceniałes najczęściej były w zasięgu cenowym przeciętnego wykopka :) będę kibicował żeby była wena!
  • Odpowiedz
@ptasznik1000: dopiero teraz odkryłem Twoje recenzje i nadrabiam zaległości, dobrze się to czyta, nie pogardzę kolejnymi wpisami

@wyenyawa: zerowe, nawet jak na wodę kolońską

zaraz znikną


to mogła by być ich recenzja, a pisze to jako posiadacz większości kolekcji Grands Crus
  • Odpowiedz