Wpis z mikrobloga

Nie wiem, dla mnie Chińczycy grubo trollują na tych Igrzyskach.

- największy emitent CO2 robi znicz olimpijski w formie świeczki żeby dbać o środowisko xD

- tenże "znicz" odpala Ujgurka, a Ujgurów to Chińczycy trzymają w obozach koncentracyjnych, to tak jakby Hitler zrobił igrzyska w 1943, a znicz odpaliłby Żyd xD

- jeszcze w kontekście ekologii zrobili skocznię do trików w środku parku przemysłowego, na tle jakiegoś jebitnego paskudnego komina

#pekin2022 #ekologia #oswiadczenie #chiny
  • 72
  • Odpowiedz
@Promozet1 Jest tez zle, bo srednio I tak wychodzi dwukrotnie wiecej niz w krajach zachodnich, z wyjatkiem USA, ktore tez jest straszne. Pomijajac juz fakt, ze wiekszosc tej produkcji to niedegradowalne smieci, ktore niosa ze soba jeszcze powazniejsze skutki.
  • Odpowiedz
@justkilling: Tak, pomyliłem się. Ale i tak ta grafika uwzględnia CO2 wyemitowane tylko w związku z energią i produkcją cementu. A gdzie dane uwzględniające produkcję plastikowego gówna, którym zalewają cały świat.
  • Odpowiedz
@Disegno: gdyby nie zamawiali u Chin, zamawialiby gdzie indziej, zwalanie na chiny konsumpcyjności całego świata, tylko dlatego że robią rzeczy które obywatele innych krajów zamawiają jest śmieszne
  • Odpowiedz
  • 8
Gdyby to, gdyby tamto.


@Disegno Ale on ma rację. Ciśnięcie z Chin i państw Azji za emisję CO2 jest hipokryzją, bo oni to na Twoje zlecenie robią.
  • Odpowiedz