Wpis z mikrobloga

Pytanie na serio:

Jak można było kupić bitcoina w 2011 roku?
Dziś zakup jest prosty jak budowa buta, a co w 10 lat temu?
Ma ktoś jakiś realny przykład.
Kto sprzedawał i czy taka giełda dalej istnieje czy np zbankrutował albo zawinęła się z hajsem?
#kryptowaluty
#bitcoin
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mazaken: Ale ty głupi jesteś. Z Mtgoxa skradziono prawie 700k BTC. Odnaleziono zapomniany cold wallet goxa z 200k BTC. Syndyk je sprzedaje i oddaje siano, ale k---a nie wyczarują pół miliona BTC z d--y geniuszu. Ktoś ci p-------ł jakieś głupoty i to powtarzasz. Słuchaj dalej youtuberów i innej dzbanerii.
  • Odpowiedz
@gazpacho: @mazaken: bo mam już dość p---------a głupot na każdym kroku. Z dnia na dzień coraz gorzej. Wszyscy p------ą co im się wydaje, tzw. dane z d--y. Po c--j to robicie? Po co gadasz jakieś bzdury jeśli nie masz o tym pojęcia? Ja się k---a nie wypowiadam jak nie mam pojęcia o temacie, za to inni łażą i p------ą kompletne bzdury, nie wiem po c--j...
Łazi taki i
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: no to jak już się zesrałeś jak mała głupia dziewczynka, to wyjaśnij, co znaczyło twoje "jest zupełnie odwrotnie". Śłuchamy o guru, które jak otworzy morde to wylewa się g---o xD podeślij źródło, mówiące, ze mali poszkodowani mt.gox dostaną równowartość wkładu sprzed 10 lat a nie "x razy więcej" jak wspomniałem.
  • Odpowiedz
Wystarczy wpisac w google by wiedziec, ze to z 1/5 z--------h wtedy bitkojnow, ale w $ ta jedna piąta to pierdyliard razy więcej niz 10 lat temu. Cos mi mowi, ze wtedy tez gowno miales i gowno dostaniesz - stad trzask pękającej d--y
  • Odpowiedz
@Zwytkly: No ja zakładalem już wtedy że każdy może mnie w-----c, teraz to już zakładam to razy 100.

Okradli mnie z mojej głupoty całą nockę grałem na giełdzie i chciałem sobie zainstalować taki widget żeby na pulpicie mieć aktualne kursy No i 6 rana po nocce grania zainstalowałem jakieś g---o z czatu i wysłałem komuś logi do wszystkiego. Na szczęście nie było tego dużo chyba 0.1 btc plus Troche ltc
  • Odpowiedz