Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 58
26 866 + 40 = 26 906

Ledwo zdążyłem ogarnąć się po porannym zakręceniu, teściowa zwana pieszczotliwie mamusią dzwoni, żeby przyjechać po pączki, bo nasmażyła. Wiadomo. Za darmo to uczciwa cena, a darmowy pączek to i od teściowej słodki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dosiadłem Płotki i pocwałowalem. Przy okazji pączków wpadło jeszcze 10 świeżych jaj, takich z kupą na wierzchu. Także nawet opłaciło się. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pogoda zdecydowanie gorsza niż rano. Powrót z dość niefajnym #wmordewind i w deszczu. Nie będę wskazywał palcem, czyja to wina. W końcu mam pączki i jajka ¯(ツ)

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
StulejmanWielki - 26 866 + 40 = 26 906

Ledwo zdążyłem ogarnąć się po porannym zakr...

źródło: comment_1644326661z2BggnK8jBDh91htUldgcn.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@StulejmanWielki: Jak tam Esker się sprawuje? Mam tego samego na 105 i rower spoko ale chyba składał go jakiś praktykant bo oliwki objechane kluczem, w tylnym maxle gniazdo na klucz też obrobione i sterówka za krótka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LSkiper: jestem zadowolony z niego. Miał na początku jakieś mankamenty do regulacji (w zasadzie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale tragedii nie było. Wymieniłem tarcze i klocki, bo seryjne ledwo hamowały na błotach. Przy 5kkm zmieniłem suport na bbr60, bo coś chrobotać zaczęło. I w sumie tyle. Najbardziej irytują mnie obręcze. Skubane tragiczne do zmiany gumy. No i piasta moglaby być lepsza niż Tiagra. Ale koła wymienię
  • Odpowiedz
@StulejmanWielki: A to dziwne bo ja mam piastę 105. W zasadzie prawie kompletna grupa oprócz korby i tarcz. Jakie klocki kupiłeś? Ja właśnie się za jakimiś rozglądam, ale nawet zamienników metalicznych za bardzo nie widzę do BR-R7070
  • Odpowiedz
@pstrokatasroka: pan inpost przyniósł dzisiaj rano klockuszki do paczkomatu. Zamontowałem, sprawdziłem czy działają, są ok. Na dniach pierwsza trasa gravelem od jakiegoś czasu także zobaczymy jak się sprawują. Może to kwestia dotarcia ale modulację mają póki co ciut gorszą od standardowych k03s
  • Odpowiedz