Wpis z mikrobloga

@bruuh: Są adaptery Carplay wireless. @Megasuper: a ja dodam od siebie ze po kabelku przynajmniej sie ładuje telefon, bo po takim bezprzewodowym aa/carplay bateria zjezdża szybko. Powiecie ładowanie indukcujne? Wolne i grzeje telefon, wraz z grzaniem się od obciązenia bezprzewodowym aa/carplay psuje to baterię patrząc po applowym wskaźniku żywotności baterii w menu iphona
@prawdziwek: no w sumie jak tak sobie teraz pomyślałem to wpinam kabel i samo mi się wszystko uruchamia i po prostu przykładam do magnetycznego uchwytu i tyle a z jakimś chińskim adapterem będę musiał wyklikać ręcznie wifi wchodzić na jakies stronki 10.0.0.X i używac jakiejś appki bo teraz o tym poczytałem xD to już wole kabel
prędzej wymienie cały komputer w samochodzie na taki z oryginalnym car play wireless (albo poczekam
@Megasuper: czyli chcesz urządzenie wielkości telefonu połączone kablem z autem, by móc bezprzewodowo podłączać AA?
Trochę przerost formy nad treścią, zwłaszcza że podłączenie kabla do telefonu to sekunda, tyle ile zajmuje włączenie klimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@symis: no nie bo np jak się jeździ na mieście coś załatwia i wchodzi i wychodzi to #!$%@? aby za każdym razem tak podłączać. Fakt mogłoby to urządzenie być mniejsze
@symis:
Urządzenie nie jest wielkości telefonu tylko o ponad połowę mniejsze i lżejsze. Leży na stałe u mnie w schowku.
Nienawidzę plączących się kabli po kabinie, więc do tego pstryka mam taki 10 cm - żeby telefon do niego przypiąć miałbym problem, poza tym musiałbym za każdym razem wyjmować go z kieszeni, pamiętać żeby go zabrać + port ładowania miałbym przeruchany 5x bardziej przy takim korzystaniu.

AAWireless to bardzo eleganckie i
@tomek_olo: no to jaki argument inwalida, skoro nie każdy ma gdzieś usb w schowku, by to tam wrzucić i nie musiało się tłuc gdzieś na tunelu środkowym.
Telefon się ładuje po podłączeniu do kabla, a przy używaniu AA się rozładowuje. Więc podłączenie kabla przy używaniu AA jest idealnym wyjściem.

Każdy widzi swoje plusy i minusy :)