Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brudny_boks:
Nie o to chodzi. Po prostu jak będziesz chciał zmienić olej z filtrem to trafi zrobić pielgrzymkę do fabryki bo na allegro nie mają. Łatwiej będzie wykręcić co potrzeba z dawcy.
@brudny_boks: V2, sprzedałem bo to jest kusicielka - na pierwszym biegu masz prawie 100 na budziku, no nie ma bata żeby nie odkręcić ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem przychodzi jeden mandat z fotoradaru, drugi, czwarty... ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zacząłem używać tylko na tor, kupiłem w międzyczasie Monstera 696 żeby mieć czym latać na co dzień, a Panigale tylko "od święta" na treningi
@brudny_boks: Panigale kupiłem używane u Niemca, ale sprzedawał je ktoś zaufany, z kręgu bliskich znajomych, osoba prywatna ktora miała je od nowości z salonu, z pełną historią serwisową. Ja żadnych problemów nie miałem, czasem długo czekałem na części, bardzo pomocni byli ludzie z Desmomaniax którzy podpowiadali gdzie szukać, czasem ktoś pomagał coś załatwić taniej etc. natomiast to było przed czasami prawdziwego polskigo dystrybutora, dziś jest znacznie łatwiej o serwis i części.
@Podstarzaly_Mandalorianin: Miałeś w 696 suchara?

Ach, na samo wspomnienie szarpania na niskich obrotach, aż łezka się w oku zakręciła (#!$%@? mi 696 w czerwcu). Frajda z jazdy tą V była niesamowita, to było moje pierwsze moto po zdaniu prawka.
Kumpel, który mnie rozkochał w ducati mówił, „ducati kochasz albo nienawidzisz”. Mi wystarczyło posłuchanie monstera i serce od razu mocniej zabiło.
I faktycznie od września przeglądam różne strony w poszukiwaniu kolejnego monstera.