Wpis z mikrobloga

@Smutny_procesorr: @kywmn: Generalnie to miałem mocne WTF jak pierwszy raz zobaczyłem tego newsa i od razu zacząlem googlować jak to mogło wyglądać, szukałem jakiegoś opisu sytuacji bo nie mogłem uwierzyć, że w tej grze można kogoś rozebrać i spenetrować wirtualnym fajfusem wbrew jego woli XD No i okazało się, że kładli wirtualne łapska na jej wirtualnym ciele i gadali sprośne rzeczy xD Ludzie zaczynają brać gry zbyt poważnie.
  • Odpowiedz
@ELUVEITIE:

@kywmn: Nie, gra tego typu została stworzona po to, aby można było doświadczać w sposób zbliżony do rzeczywistości. Jak najbardziej ta sytuacja mogła negatywnie wpłynąć na tę kobietę. Poczytaj trochę o metaversie i w jaka stronę to idzie.


No, wzruszające. Może lepiej żeby ta wojna z Rosją wybuchła, wtedy takie osoby jak ty, wrócą do rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@ELUVEITIE:
Jestem przeciwnikiem wojny i mam empatię, właśnie dlatego zależy mi na ratowaniu ludzi i obsadzeniu chociażby szpitali polowych, na ewentualność potencjalnego konfliktu z Rosją. A nie fanaberie i wyrzucanie lekarzy "bo nie lubi Ukraińców". Przedszkole i nieodpowiedzialność. Trzeba dorosnąć.
  • Odpowiedz