Wpis z mikrobloga

5 lat temu zamknąłem się w 1300 za całość, włącznie z testami (za pierwszym x2, bez wykupowania dodatkowych godzin), miasto powiatowe kilkadziesiąt k ludzi.

Edit:
Sprawdziłem z ciekawości cenę u nich teraz. 2000 zł (+opłaty dodatkowe chyba badania 100 zł). Czyli 2100 za całość, bez testów z tego co rozumiem, testy we własnym zakresie. Czyli realnie 2200? Jakoś tak.
@KetchupMadero: 17 lat temu w powiatowym mieście 820 zł + 20 zł dodatkowa godzina jazdy. Dziś to już minimum 100 zł ( ͡º ͜ʖ͡º) ciekawe ile będzie przed największym sezonem, pewnie +- 3200 ( ͡° ͜ʖ ͡°)- trochę dołożyć i można śmigać na D czy C+E
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KetchupMadero: do tego lekarz po ich od lat to 200 zł zamiast 50.
To jest niepoważne i aż się dziwię że pis nie robi nic pod swój elektorat. Wysokie koszty kursu, oraz wielokrotny egzamin + wysokie koszty ubezpieczenia auta uziemiaja ludzi. Głównie w małych miastach i wsiach. Je mogą sobie szukać roboty w promieniu 50 kilometrów tylko są skazani na łaskę miejscowego Janusza. Bo koni inacja autobusowa praktycznie nie istnieje na
@KetchupMadero: korzystałem z funduszy unijnych na rozwój i kat c+e z kwalifikacją wstępną to koszt około 10-12k złotych. Jakość tych kursów - mierna. Sporo informacji przedawnionych. Na "szkoleniu" na którym musiałem siedzieć w placówce (120h) leciały slajdy w których przewidywano konflikt migracyjny wojny w Syrii. Takie całe szkolenie. Jazdy były nieco lepsze choć i tam miałem problemy z jednym instruktorem.