Wpis z mikrobloga

japońska mistrzyni: skacze prawie sto metrów i płacze, gdyż zaprzepaściła kolegom i koleżance szansę na medal
polska zawodniczka: ledwo co dolatuje do 73,5 metra i wielce zdziwiona, jak do tego doszło

i one jeszcze dostaną za to stypendium XD
#skoki #pekin2022
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tym bardziej że tego stypendium bedą miały 2300zł miesięcznie przez 18 miesięcy xD


@joolekk: Z ich umiejętnościami powinny z---------ć na kasie w biedronce, albo na magazynie amazona a nie dostawać złotówkę stypendium
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: może nie zr zygnowalbym, ale bym się starał, był na si nie w-------y jakbym z----ł, a jeżeli rywalizacja dla mnie za dużo powinnienem odpuścić, a nie się ośmieszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rozumiem, że gdybyście byli na ich miejscu, to zrezygnowalibyście z udziału w igrzyskach olimpijskich - co, przypominam, jest marzeniem każdego sportowca - i z pieniędzy?


@choochoomotherfucker: nie rozumiem pytania. Chyba w całej sprawie chodzi o to, że podatnicy się denerwują na co idzie ich kasa, a tak się składa że akurat jestem na miejscu podatnika ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dajzel: to po co nam one w takim razie w ogóle idąc twoim tokiem? ( ͡º ͜ʖ͡º) mógłby też skoczyć albo nawet rozmyślić się na belce ktoś z innej dyscypliny, a wydalibyśmy mniej o te kilka biletów, stypendiów i diet ( ͡° ͜ʖ ͡°) a oglądałbyś tak samo
  • Odpowiedz
  • 0
@powaznyczlowiek To twoj tok myslenia, po co skacza skoro skacza zle. Rownie dobrze moglbys chciec wywalic wszystkich co nie skoczyli 1 miejsca. Bo po co tacy slabi maja skakac i marnowac kase i czas
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dajzel: to chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem wyżej bo ja nie mówię żeby wywalić wszystkich co nie zajmują pierwszego miejsca tylko wywalić tych, którzy wyniki mają fatalne, a pieniądze przeznaczyć na tych, którzy wyniki mają chociaż przeciętne
  • Odpowiedz
  • 0
@powaznyczlowiek Wszyscy co nie zajeli 1 miejsca sa fatalni w koncu nie wygrali, czyz nie?

Zamiast rzucac puste frazesy moglbys dac jakies konkrety kogo wywalic, kogo wrzucic na jego miejsce.
  • Odpowiedz