Wpis z mikrobloga

Są tu użytkownicy suszarek bębnowych? Jak Wasze wrażenia? Czy to jest game changer?
Znajomi sobie ostatnio kupili i zachwalają. Ja mentalnie z tych dla których nie ma problemu rozwiesić prania na tradycyjnej suszarce. Ale to może być jak z automatem w samochodzie. Dopóki nie spróbujesz to myślisz, że "wolę mieć kontrolę" hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem jest taki, że nie mam w łazience i kuchni miejsca na taki sprzęt, więc w grę wchodzi jedynie 2w1 tj. pralko suszarka. Warto?
#agd #dom #mieszkanie
  • 10
  • Odpowiedz
@RozowaWkolorachTeczy: mam 2 lata suszarkę i polecam, nie było ani 1 problemu póki co, może delikatnie coś się skurczyło, ale na pewno nie tak, że do wywalenia.
Natomiast w 2w1 się nie pchaj bo to jest straszna lipa. Znam 3 rodziny które maja i wszyscy narzekają, że bęben jest zdecydowanie za mały i przez to ubrania się nie dosuszają + są mega pogniecione.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RozowaWkolorachTeczy: Moje życie jest lepsze odkąd mam suszarke. Nic mi się nie niszczy, rzeczy są nawet lepsze niż po normalnym suszeniu bo pozbywa sie kocich kłaków xD ale też lepiej trochę dołożyć i mieć lepszą niż jakaś taniznę głośna która faktycznie może niszczyć ubrania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam pralko suszarkę Siemensa iq500 i bardzo polecam. Największa zaleta jest to że nastawiasz pranie i od razu suszy bez przekładania.

Mam dwójkę dzieci pranie z suszeniem w sumie codziennie robimy. Raz musiałem ją gruntownie odkłaczyć w środku w ciągu pięciu lat.

Osobną suszarka nie byłaby opcja dla mnie teraz. Zaleta ich taka że są modele z pompą ciepła.
  • Odpowiedz