Wpis z mikrobloga

@Satos: Mylące i szkodliwe, na małą, ale też i dużą skalę. Poniekąd przez bycie "ideałem" Valve nie robi Half-Life 3. Można się nie czepiać i olać, ale no skoro gra nie jest ideałem to po co ją tak nazywać?
@starplatinum: Słów nadużywamy bo możemy, o swoich partnerkach też mówimy, że są idealne, a wiadomo, że to subiektywne odczucie, na pewno bardziej szkodliwe jest czepialstwo :-) Valve wg nowych plotek pracuje nad HL3, ale z wielu powodów innych powodów przez długi czas go olewał, m.in. przez: steam, cs go, valve index, cyrki z kadrami, odwoływanie prawie gotowych epizodów do hl2 (w tym ciekawy i ponadczasowy return to ravenholm) i wiele wiele
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Michal0173: oo, miałem wstawić tą prezentację, wystarczy reakcji ludzi posłuchać, jaka to była rewolucja
I co lepsze, finalna gra wyglądała jeszcze lepiej niż na zwiastunie, dzisiaj niespotykane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrmydlo: @Michal0173: @sheslostcontrolagain: i też zauważyłem grając w Wolfa New Colossus, jak w porównaniu z "nowymi" grami jak HL2 ma interaktywne otoczenie - mogę wziąć do ręki każdą butelkę, puszkę, pudło, krzesło i sobie nim rzucić, walnę łomem to się elegancko rozpadnie na części, mogę rzucić w przeciwnika grzejnikiem zerwanym ze ściany i go załatwić, jak na samym początku rzucę w policjanta puszką to zacznie mnie gonić, mogę zrzucić
lewymaro - @mrmydlo: @Michal0173: @sheslostcontrolagain: i też zauważyłem grając w Wo...

źródło: comment_1644242671HES3HEEqsZHlNzw6YrOnPE.jpg

Pobierz
@sheslostcontrolagain:
Chyba pomyliles tytuly z FEAR.

HL2 byl dobra gra i wiele rzeczy robil dobrze. Ale ponadczasowa? Idealna? Nope, juz w 2007 nie.

Strzelasz przez 80+ % gry. Wiec Volvo jaki element zrobilo najslabszy? Strzelanie.

Logiczne.