Wpis z mikrobloga

@Anesa ale się towarzystwo zesrało xD
Ode mnie:
- f.lux na komputer pomaga oszczędzać wzrok w nocy
- slide trzema palcami w dół na Android robi ss
- forma na lód z silikonowym dnem i już nigdy nie kupisz worków do lodu
- korzystanie ze skrótów klawiaturowych win+tab, alt+tab, Ctrl+backspace (podczas pisania)
- dwukrotne tapnięcie w przycisk z kwadratem w telefonie szybko przenosi do ostatniej aplikacji
- korzystanie z dobrych filtrów w
@Aleksander_Wayne: Zastanawia mnie jak to działa. Wiesz może? Jak algorytm wie, gdzie kończy się reklama? Bo nie zawsze jest to takie oczywiste? Chyba że algorytm się też myli dość często, lub jest niedokładny? (nie sprawdzałem)
@vipe: pewnie jakaś funkcja w js czy w czymś ustawia fragmenty objęte algorytmem pewnie jedna funkcja na stop muzyki start reklamy druga na podstawie sztucznej inteligencji wpierdzielająca to w odpowiedni moment filmu/muzyki
@Anesa: Właściwie to nie wiem czy to jest hack, ale kiedyś miałem Spotify premium. Znudziło mi się i anulowałem subskrypcję. Jakiś rok temu zalogowałem się ponownie i aplikacja działa tak jak premium, przynajmniej w Brave. Żadnych reklam, ograniczeń, nic kompletnie. Żeby nie było, subskrypcja jest wyłączona, nic mi z karty nie schodzi ( ͡º ͜ʖ͡º) Może to kwestia blokowania reklam w Brave?