Wpis z mikrobloga

Czemu tak ciężko zamówić cokolwiek dobrego do żarcia w tym #krakow na tych #glovo #wolt #ubereats itd Jeżeli ktoś bardzo dużą wagę przykłada do smaku to jest serio ciężko. Dziś zamówiłem kebsa co miał niby 5* a kurczak to same twarde chrząstki, no niejadalne. Kto #!$%@? daje te pozytywne oceny? To boty jakieś czy jak? No bo niektórych rzeczy to nawet po pijaku się nie da jeść.
To samo z kuchnią polską, zupy często bez smaku a mięso wczorajsze. Jedno takie danie to 30-40zł co jest jakimś totalnym pomyleniem. Nadal to się bardziej opłaca niż gotować dla jednej osoby ale still #!$%@? jak się muszę męczyć.

#zalesie #jedzenie
  • 8
@JakTamCoTam: idź do Wierzynka, gwarantuję że zjesz dobrze

Co prawda ma tylko 4.4 gwiazdki w Google a za dwudaniowy obiad dla pary spokojnie zostawisz ćwierć wypłaty, ale się nie zawiedziesz

Z Glovo korzystają wszyscy w tym głodne studenciaki, bezdomni i bezrobotni. Jak dają 5 gwiazdek w apce że im w miarę smakowało to nie jest to żadną gwarancją że ty dostaniesz super posiłek
@JakTamCoTam: @Yokoetneivvis: @Atreyu: akurat ja się zgadzam z jedna rzeczą - za czasów pyszne.pl i pizzaportal.pl restauracje były smaczniejsze, dowozu szybszy i wszystko tańsze (to oczywiste). W tych uberach i boltach to nie dość ze słabe knajpy, strasznie dziwne opłaty dodają nie wiadomo keidy (np za niskie zamówienie itp) - także dopiero w koszyku wiesz zapłacisz, i jak masz dostawę w 30-40 min a max 90min, to dostaniesz po
Dziś zamówiłem kebsa co miał niby 5* a kurczak to same twarde chrząstki, no niejadalne.


@JakTamCoTam: Zależy od 1) ruchu 2) kto jest na zmianie 3) rodzaju zamawianego mięsa (zamawia się wołowinę, a nie kurczaka)
@DOgi:
Ad 1,2 to nie jest wytłumaczenie,
Ad 3 nie no akurat ten pasztet który jest nazywany wołowiną jest niejadalny sam z frytkami. (Nie zamiawiam tortilli/pity ale tylko frytki z posypką więc bardzo ważny jest smak samego mięsa) Kurczak przynajmniej nie jest mielonką i dobrze przyprawiony potrafi być smaczny. Pamiętam jak parę lat temu nawet u szwagra potrafiły być smaczne frytki z mięsem.