Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
Kurde powiedzcie mi tak na serio. To jest normalne, że żona jedzie sobie na weekend w góry ze znajomymi z pracy, bawią się po termach i saunach w środku nocy? Czy ja jestem jakiś nienormalny, że mnie telepie całą noc ze stresu? Dla mnie nie potrafi znaleźć nawet chwili.
#zwiazki #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ff662f3be9540a5d02352f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: nie jest normalne, nie słuchaj cucków.

Jednym z największych problemów współczesnych facetów jest właśnie to, że chcą być "w porządku". I pytają co jest "właściwe"."Normalne" W związkach nie ma czegoś takiego (z wyjątkiem jeśli chodzi o dzieci albo jesteście religijni). Albo coś ci się podoba albo nie.

Tymczasem Ty pytasz "żona ogoliła głowę i wytatuowała sobie kwiatek na czole - czy to jest normalne". A to jest po prostu kwestia gustu, upodobań, co tolerujesz we własnym życiu a co nie. Jeden facet będzie prosił żonę by ogoliła łeb bo lubi łyse kobiety, inny rzuci ją jakby zrobiła coś
  • Odpowiedz
WybitnyPlantator: Żałosne są wypowiedzi w tym wątku, niestety każdy ocenia innych swoją miarą. Czy ludzie nie potrafią myśleć inaczej niż narządami płciowymi? Pewnie nie i z tego powodu nie zdają sobie nawet sprawy z tego że to nie jest kwestia "pozwalania" czy "puszczania" partnera gdziekolwiek. To nie dziecko tylko PARTNER. Jeśli ktoś jest zazdrosny znaczy że nie ma takiej prawdziwej relacji między nimi. Bo to czy ktoś zdradzi nie jest zależne
  • Odpowiedz
znajomymi z pracy, bawią się po termach i saunach w środku nocy


@AnonimoweMirkoWyznania: na 100% jest tam bolcowanko. W miarę młodzi ludzie, a-----l i nagość w saunach/termach a do tego wolność od wscibskich oczu partnera. NIE MA lepszych warunków do cichej zdrady niż takie.To nie jest szybkie piwko na miescie ze znajomymi, gdzie masz kontrolę kiedy wraca i w jakim stanie. Ani wypad do spa z koleżnakami gdzie chodzi raczej o relaks.
Jeśli jakikolwiek kolega spodobał jej się fizycznie lub zaimponował gadką to ty już masz poroże, pytanie co z tym zrobisz kolego.

Mireczki którą piszą o tym żebyś się nie stresował g---o wiedzą o życiu i należą do większości która nigdy się nie dowie co ich partner robi, lub tez niechcą wiedziec,
  • Odpowiedz