Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #s--s #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Ale baby są śmieszne i żałosne.
Ogólnie po małżeństwie nasze pożycie seksualne się wypaliło.
S--s 2 razy w miesiącu, zero spontaniczności.

Wystarczyło, że na imprezie integracyjnej w pracy, moja koleżanka (która wygląda co najmniej 3 razy lepiej niż moja żona) tak mnie zachwalała do mojej żony.
Jakie to ona ma szczęście, że ma takiego przystojnego, kulturalnego męża, że mi zazdrości. Że jakbym był wolny to by się już za mnie dawno brała.
Że muszą ją bardzo kochać, bo tak się za mną kobiety oglądają a ja na to w ogóle nie reaguje.

I nagle wszystko wróciło.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fe8f803be9540a5d022bc3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wogybogy: to wiele zmienia, jeśli tak masz. Ja myślę, że ogólnie ludzie robią ogrom rzeczy ze strachu przed różnymi konsekwencjami i tu bym nie rozróżniała na płeć. Czasami te kwestie "strachowe" są inne, czasami te same, ale wydaje mi się to trudne do wartościowania. Rozumiem jednak, że ktoś może mieć inne zdanie i byłam go ciekawa. :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Hehehe... zrozumiała że jak tak dalej będzie się zachowywać to straci to, bo na jej miejsce jest wiele chętnych. A kochający, dbający i wierny facet dziś to rarytas. Od dobrobytu ludziom się w dupie przewraca i nie doceniają tego co łatwo im przyszło.
Krótko trzymaj kobietę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Wogybogy: XD

Bo wiadomo mężczyźni to tylko czyste uczucie, zero jakiegokolwiek wyrachowania i kalkulacji. Żałosne jest takie różnicowanie płci, jakby to miało miejsce tylko po jednej stronie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak realnie wygląda Twoje pozycja w społeczeństwie skoro nie stać Cię na nic lepszego.

@ImYourPastClaire: O c--j. Już się p0lka zesrała. Tak, winą OPa jest to, że ma zimną egoistkę za żonę. Też taką miałem i już od wielu lat nie mam.

@Wogybogy: Plusik, kolego. Dałbym dziesięć, gdybym mógł.
  • Odpowiedz
@Sprus: Dzięki stary, pokaże to mężowi dzisiaj to się pośmiejemy z Twojej głupoty. Albo może wypijemy za ciebie kielona bo twój obraz kobiet jest tak żałosny i mały ze nic ci już nie pomoże.
  • Odpowiedz
Nie gardzi jej osobą, gardzi jej mentalnością i tym co robi.

I wie że nic z tym nie zrobi, bo nikt wam babom do głowy nie przemówił w wyniku prostej rozmowy


@Phallusimpudicus: Osmarkałam się ze śmiechu, jako jedyny nie jesteś na czarno (o dziwo) więc odpiszę: naprawdę trzeba mieć dwucyfrowe IQ, aby odseparować mentalność I zachowanie danej osoby OD tej osoby, ja naprawdę nie wymagam dużo od wykopu - to
  • Odpowiedz