Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks #zalesie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Ale baby są śmieszne i żałosne.
Ogólnie po małżeństwie nasze pożycie seksualne się wypaliło.
Seks 2 razy w miesiącu, zero spontaniczności.

Wystarczyło, że na imprezie integracyjnej w pracy, moja koleżanka (która wygląda co najmniej 3 razy lepiej niż moja żona) tak mnie zachwalała do mojej żony.
Jakie to ona ma szczęście, że ma takiego przystojnego, kulturalnego męża, że mi zazdrości. Że jakbym był wolny to by się już za mnie dawno brała.
Że muszą ją bardzo kochać, bo tak się za mną kobiety oglądają a ja na to w ogóle nie reaguje.

I nagle wszystko wróciło.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fe8f803be9540a5d022bc3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 50
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: gardzisz własną żoną i dziwisz się, że wasze pożycie wygląda jak wygląda?
W ogóle pomysl jakim człowiekiem czyni Cię to, że jesteś w takim związku, z kobietą która jest "śmieszna i żałosna". Jak realnie wygląda Twoje pozycja w społeczeństwie skoro nie stać Cię na nic lepszego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie to nie narzekam na jakoś pożycia małżeńskiego ale mam w pamięci jedną sytuację. Wyszliśmy z grupą znajomych na kluby a że mordę mam nienajgorszą to zawsze w klubie loszki się kleiły i tym razem nie było inaczej, bawie się z różową a tu jakaś laska rzuca mi się na szyję i mówi do ucha "jesteście razem? bo jak nie to z chęcią Cię porwę", odpowiedziałem że dzięki ale to
  • Odpowiedz
moja koleżanka (która wygląda co najmniej 3 razy lepiej niż moja żona)

Ale baby są śmieszne i żałosne.


@AnonimoweMirkoWyznania: Masz odpowiedź. Myślisz, że żona nie wie, że jest dla ciebie śmieszna? Albo że nie oceniasz jej jako szczególnie atrakcyjnej (koleżanka lepsza)? Kobieta uprawia seks emocjami. Jak masz wobec niej złe emocje, nie widzi w twoich oczach zachwytu, to nie ma ochoty. Jak chcesz wiedzieć, co dokładnie siedzi w jej głowie, to
  • Odpowiedz
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania nic nadzwyczajnego

Jeżeli kobieta będzie wiedzieć i czuć że rozpad związku jej się nie opłaca to będzie bardzo długo i intensywnie udawać miłość

Z tego też powodu kobiety tak bardzo pragną małżeństwa. To umowa BIZNESOWA zabezpieczająca JEJ interesy.

Jak uświadomiła sobie że nie jest najlepszą a Ty masz możliwości to zaczęła się starać żebyś sobie tego nie uświadomił bo jednej lepiej być żoną niż samotną rozwódką
  • Odpowiedz
Baby kupczą pipą od dziesiątek tysięcy ale że chłopy są tak prości, że się na to łapią to już inna inszość. Trochę to żałosne ale cóż począć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także nie wiem czemu op taki zdziwiony.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no i prawidłowo. Odkryłeś, że seks nie ma nic wspólnego z rozsądkiem - tak jak Ciebie podnieca np. proporcja bioder do talii tak kobiety podnieca zazdrość. #!$%@?? Wcale nie więcej od tego, że nas podniecają zgrabne nogi.
  • Odpowiedz