Wpis z mikrobloga

Mirunie, zaczynam przygodę z redukcją 90 na 80kg, 183 wzrost, po 30stce.
Widzę że kalkulator kcal, pokazuje mi że mam wcinać ok 1900 kcal czy to jest wystarczająco?

2 pytanie czy ćwicząc codziennie na rowerze spiningowym + bieżnia palac 400kcal, mam je do licząc do diety? Czyli w tym wypadku mam jeść 2300kcal?
Dzięki za pomoc
#mirkokoksy #redukcja #dieta
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kogut89: za mało ten kalkulator wyliczył. Ja bym zaczął od 2500-2700 i obserwował przez 2 tyg. Jeżeli będzie to Twoje 0 to ucinasz 200 kcal i obserwujesz kolejne 2 tyg.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kogut89: tak, średnią z wagi ciała. Waga zmienia się skokowo, więc trzeba patrzeć na wagę ciała w skali np. Tygodnia lub miesiąca. Obserwuj wagę przez np 2-3 tygodnie. Powinna spadać o około 0,5 kg na tydzień. To jest zdrowe i optymalne odchudzanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Minetqa a czaje, bo zacząłem od stycznia to jedząc 1850kcal + 450 kcal spalonego dziennie na rowerze zlecialem 2kg, ale 2 tyg temu covid, więc odpuściłem trening i tak widzę że przez tydzień waga o dziwo się wahała, w poniedziałek miałem 86,5kg a dziś 87kg
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@businesscenter1 ok, spróbuję się tego trzymać. Zdziwiło mnie właśnie po tym tyg. Że waga mi stoi w miejscu a niby cały tydzień nie przekraczalem 2k kcal. Po obserwuję jak to przy 2200kcal będzie wyglądać po 2tyg. Dzięki za info
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@businesscenter1 dzięki za info. Czytałem że That's the way jest też dobra odżywka, bardzo dobrze się rozpuszcza muszę przetestować.
Dzięki raz jeszcze i powodzenia na redukcji
  • Odpowiedz