Wpis z mikrobloga

Patryk Vegeta wie co lubia p0lki.

Ostatni jego film to "Miłość Seks i Pandemia" (lub też "Miłość w czasach zarazy") gdzie niejaka Olga (Zofia Zborowska) zacięta korpo-karierowiczka i zadeklarowana feministka zmienia się o 180 stopni po spotkaniu z przystojnym egzotycznym Baha - chadem z Bliskiego Wschodu. Oczywiście zostaje jego zabawką do regularnego bolcowania a jej feminizm odchodzi w siną dal.

To już kolejny film po "365 dni" i "Dziewczynach z Dubaju" w którym Polka jest peklowana przez jakiegoś latynosa czy ciapaka... Była jeszcze słynna scena z innego filmu Vegi - "Botoks" gdzie dwie wielkie panie bizneswomen jadą na konferencję do Paryża (Olga Bołądź i Marietta Żukowska), przy czym jedna do drugiej mówi: ej, ten taksówkarz niezły w sumie. W końcu to mulat. Próbowałaś kiedyś z mulatem? Do konferencji i tak nam zostały 3 godziny" i zapraszają ciemnoskórego taksówkarza na bolcowanie do hotelu. I kolejna scena gdy zadowolony pan mulat wychodzi z uśmiechem z hotelu i zapina rozporek, a w kolejnej scenie obie panie w hotelowym pokoju zawzięcie dyskutują że to najlepszy seks jaki miały. Nosz k''''a... ( _)

Czemu nie ma filmów gdzie to Polak podrywa / jest podrywany przez jakąś egzotyczną latynoskę czy mulatkę? Do prawdy dziwię się sebiksom którzy zabierają swoje karyny na takie filmy.

#chad #gigachad ##!$%@? #przegryw #multikulti #p0lka #feminizm #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#cuckold #seks #film #recenzja #kino
kocimietkaBB - Patryk Vegeta wie co lubia p0lki. 

Ostatni jego film to "Miłość Sek...

źródło: comment_1644071661xprianovKxATdFnLoja4Hm.jpg

Pobierz
  • 18
@kocimietka_BB: jestem kobietą i nawet ja już rzygam tymi filmami i książkami. W sumie to od początku nie rozumiałam tego fenomenu. Spotkałem jedną fankę takich filmów/książek i jedyny argument to był "że ja nie rozumiem, że przecież to tak naprawdę romantyczna historia"... No żesz (°° nie powiem, za romantycznymi książkami/filmami nie przepadam, ale rozumiem koncepcje i to na pewno nie to...