Wpis z mikrobloga

Kuhwa cały dzień siedząc zmęczony i niewyspany w #studbaza albo #pracbaza marzę żeby wrócić do domu i myślę sobie ile ciekawych rzeczy będę robić w wolnym czasie, w końcu pooglądam sobie dobry serial, pogram w grę, pojeżdżę na rowerze, wyjdę na piwo, ugotuje coś dobrego, poucze się czegoś ciekawego, z tęsknotą myślę o wygodnym łóżku, o tym że dziś w końcu położę się spać o normalnej porze i wyśpię jak człowiek, godzinę przed końcem roboty/zajęć już mnie nosi żeby w końcu wrócić na chatę.

A potem wracam do domu, #!$%@? cokolwiek co da się ugotować w 10 minut i siedzę na mirko do 1-2 w nocy wyglądając tak. Po czym w końcu gdy już oczy mi się zamykają, zwalam się na łóźko jak kłoda żeby pospać znowu max 4-5h przed kolejnym fascynującym i pełnym wrażeń dniem ;;

Wtf is wrong with me? ;
___; #fml
  • 16
  • Odpowiedz
@Shaki: Dobrą sprawą jest liczenie do 5. O co cho? Liczysz 1... 2... 3... 4... 5! WYŁĄCZASZ SZYBKO PC'ta i robisz to co miałeś robić. Ale po doliczeniu do 5 już nie ma odwrotu. Musisz robić to co sobie wyznaczyłeś. Mi pomaga.
  • Odpowiedz
@iniekcja: podejrzewam że wtedy po prostu siedziałbym gdzie indziej niż na wypoku, albo znalazł jeszcze inny bezsensowny sposób zabijania czasu ;___;

@softenik: Ok, dzięki! To zacznę tak robić!

  • Odpowiedz
@wielkanoc: To mam lepszy pomysł. Wejdź w panel sterowania i załóż sobie hasło, w pole, gdzie wpisujesz hasło jebnij głową w klawiaturę i zapisz :). Nie wejdziesz na pc'ta - w końcu coś pożytecznego zrobisz, zapewniam :D.
  • Odpowiedz