Wpis z mikrobloga

Mireczki!

Jak wasze wrażenia z premiery naszego Dying Light 2?

Ciekaw jestem jak wypada optymalizacja na ps5, PC czy xbox ponieważ na ps4 jest straszna padaka…
1. FPSy czasami leca totalnie ryjem o ziemię..
2. Friendly boty pływają w teksturach jak na załączonym obrazku.
3. Enemy boty czyli np. zwykłe zombiaki potrafią łapać zawieche na 10 sek i chociaż jest noc to można je tłuc a one udają, że nic się nie dzieję XD
4. Wymuszony polski dubbing (brak zmiany na ang dubb z pol napisami), który jest tragiczny i psuje cały klimat (o czym już wcześniej ludzie gadali więc nie ma wielkiego wow ale i tak boli)
5. 15 sek opóźnienia we wczytywaniu tekstur postaci, np. szare japy lub nawet całe postacie jakby dopiero co grafik siadał do roboty.. ogólnie poziom grafiki jak na ps4 słaby.

Ja kupiłem na premierę i żałuję lecz przejdę szybko główną linię fabularną oraz zapomnę o tej gierce bo nie mam teraz czasu na miesięczne łatanie tak podziurawionej gierki, gdzie zaraz wychodzi taka perełka jak „Elden Ring”!

#dyinglight2 #dyinglight #gry #ps4 #ps5 #xbox
DDDDDW - Mireczki! 

Jak wasze wrażenia z premiery naszego Dying Light 2? 

Ciekaw je...

źródło: comment_1644023248QYhSNabWyJyGxtGhTQbNvc.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DDDDDW: Ja na Xbox Series X nie narzekam. Fakt, bugów jest trochę, a szczególnie irytujący jest jeden, przez który znika cały dźwięk w grze i trzeba ją uruchomić ponownie, ale graficznie i gameplay’owo naprawdę spoko. No i w trybie wydajności stałe 60 klatek. Naprawdę nie rozumiem pretensji ludzi narzekających na działanie gier w 2022 na poprzedniej generacji konsol, które mocą obliczeniową są już lata świetlne w tyle i przeciętny smartfon
  • Odpowiedz
  • 0
@Patus_Michal_Pol: Najwidoczniej to ktoś ci dupy w domu nie daje bo się czepiasz na siłę, że ktoś na wykopie napisał swoją opinię na dany temat XD najlepiej nic tutaj nie pisać tylko grzecznie czekać aż inna osoba coś napisze bo inaczej boomer patus cię wyśmieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@KromkaMistrz: nie mam na ten moment, aż takiej potrzeby aby kupować konsole nowej generacji kiedy mój PC spokojnie jest na wyższym poziomie. Zaraz pewnie przeczytam „to na #!$%@? kupujesz gierke na przestarzały sprzęt?” Tutaj odpala się mój ekonomiczny Janusz, czyli przechodzę i wiadomo, że mogę coś zrobić z wersja pudelkowa aby mieć na nowa giereczke ( ͡° ͜ʖ ͡°) robiłem tak od wielu lat i nigdy
  • Odpowiedz
  • 0
@Pust3lnick: Może ze 30% graczy SONY ma na ten moment PS5, więc tak olać PS4 nie mogą bo wiadomo hajs się grubo nie zgadza. Dodatkowo ciągle ciężko z dostępnością nowych generacji.
  • Odpowiedz
@DDDDDW: Zawsze możesz kupić sobie XSS i tam ogrywać multiplatformy. Koszt niewielki, a lepiej będzie to wszystko działać niż na PS4. Ewentualnie skoro masz mocnego PC, to graj na PC, po co się frustrować na konsoli skoro masz pieca, który sobie poradzi z grami lepiej?
  • Odpowiedz
@DDDDDW: No i nic z tego nie wynika. Na PC też możesz kupić wersję pudełkową, a nie rozumiem po co kupować wersje na PS4 wiedząc, że będzie chodzić jak gówno (bo nie oszukujmy się, nie trzeba być naukowcem żeby dojść do wniosku, że na konsolach starej generacji będzie to działało #!$%@?), kiedy można kupić sobie wersję na PC i też masz pudełko które możesz sprzedać. Naprawdę spodziewałeś się zajebistej grafiki
  • Odpowiedz