Wpis z mikrobloga

@Hanakele7 @proszeprzestan a co tu jest do dyskusji, 2 lata temu spadło do 4 tys dolarów z prawie 20, wtedy pisałem, że będzie koniec tamtego rajdu i się nie pomyliłem, natenczas trzeba było sprzedawać po 15-20 tys dolarów i kupić 3-4 razy więcej na dołku co był 2 lata temu, choć kto trzymał nie stracił ale #!$%@? 8 lat czekania
@franekfm: Teraz tutaj nie próbuj się wybielić, że dawałeś jakieś porady inwestycyjne, że zaraz koniec hossy i będzie można dokupić taniej. Pisałeś o tym, że to jeden wielki wałek i żeby uciekać, bo zaraz będzie płacz, a teraz zgrywasz jasnowidza ( ͡º ͜ʖ͡º) nietrafiona wizja internetowego pieniążka, normalna sprawa. Kto by wiedział 8 lat temu, że tak to się potoczy. Tak btw, trzymasz od tamtego czasu
@proszeprzestan nie mam i nigdy nie miałem, żadnych krypto, 2 lata temu kupiłem trochę ropy po $20, wahałem się też nad sreberkiem po $14, kawą po ¢100, cukrem po 10 i kukurydzą po 300. Ostatecznie była tylko ropa, z kukurydzy wyszedłem jak frajer po 325, miałem trochę natgas po 1,70 ale wyszedłem po 1,90. Teraz trzymam cash i robię niewiele transakcje na indeksach.

Jakbym chciał mieć krypto to bym kupował BTC w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@emjot86: stary ale mnie to też bawi że rynek spada, a wszyscy pieją żeby kupować. Może to jest dobry moment, a może nie. Nie wiadomo. Btc spada o 80% i rośnie o kilka tysięcy.

Prawda jest taka że grube ryby podchwyciły temat i weszły w ten rynek. Nikt nie mógł tego przewidzieć. Czy może dziejsza kapitalizacja btc to Janusze z ulicy i górnicy? A no i satoshi.
( ͡° ͜