Wpis z mikrobloga

@oreoo: Januszex padnie od tej jednej pensji xD Jebnijcie się w głowe wykopki, z takim nastawieniem to ten naród wymrze z ujemnego przyrostu naturalnego.
  • Odpowiedz
@oreoo: Pracowałem w pewnej średniej wielkości firmie. Na 30 dziewczyn jakie się przewinęło to raptem 3 zaszły w ciążę po około roku pracy. Szefowie pracowali przez wiele lat w Szwecji i trochę starali się stosować tamtejsze praktyki w Polsce. Podejście mieli fajne. Gratulowali i była super miła atmosfera. W międzyczasie inne dwie zaszły w ciążę, a te trzy wróciły, ale oni to sobie zawsze kalkulowali, bo byli zdania, że dziewczyny są
  • Odpowiedz
@oreoo: Niestety, ale babom się we łbach przepierdziela. Ostatnio się dowiedziałem, że siostra kolegi jest jedną z tych, które uważają się za uciskane. Uważa, że to dobrze, że przechodzą na wcześniejszą emeryturę, bo mniej zarabiają i inne tego typy bzdety, na potwierdzenie których dała jakiś anegdotyczny dowód ze swojej roboty. Jej narzeczony mi powiedział, żebym nie wchodził z nią w temat, bo to nie ma sensu, bo i tak do niej
  • Odpowiedz
no ale może podejrzewać ciążę, zwłaszcza odbywając stosunek bez zabezpieczenia lub z nieudanym zabezpieczeniem. Ale to już inny temat


@spacja_enter: I co, w związku z tym, że odbyła stosunek bez zabezpieczenia powinna iść do szefa i go uprzedzić że w razie jakby zaciążyła to ona się zwolni, żeby nie robić mu kosztów? Heheh dobre. On zapłaci jej jedną pensję za zwolnienie a potem przechodzi na utrzymanie zusu. Kobieta w ciąży też
  • Odpowiedz
  • 1
@oreoo Kobietę to sobie można zatrudnić na sekretarkę jak masz rozwiniętą firmę z dobra płynnością finansowa, a nie do roboty i rozkręcania biznesu. Bolesna lekcja, ale pewnie wyciągnie wnioski.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CudMalina: ale ja w ogóle nie bronie szefa, że trzeba mu mówić co się robi w wolnym czasie, tylko zaznaczam, że to czy się będzie w ciąży czy nie można już przypuszczać po odbytym stosunku. Testy są po to, by mieć 100% pewność, że to nie kac czy gorszy dzień. Sam zresztą jestem po trzech porodach.
  • Odpowiedz
Ale bait, ale szum :D Uderz w cymbały a wybrzmią. Procenty piątuniowe wam oczy zalały? To jest bait mający triggerować tak naprawdę neuropę, feministki itd., nie was piwniczaków, ale jak widać wystarczy jakaś pazerna p0olka madka która żre za nieswoje, żebyście nie widzieli, jakim zmyślonym #!$%@? jest w tym wypadku pracodawca. Załóżmy, że wierzymy, więc tak:

„Mam problem, zatrudniłem pracownika na 3 miesiące okres próbny, po tym czasie postanowiłem dać jej kolejną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chwila: jaki lekarz? Co drugi w przychodni. Wystarczy pościemniać i masz L4. Rzadko który lekarz zaryzykuje intuicją, czy ktoś ściemnia czy mówi prawdę. A wysyłanie na dodatkowe badania to dodatkowy koszt nie wart wystawienia L4. Znam lekarzy co L4 wypisują na telefon i nie mają z tego powodu problemów.
  • Odpowiedz