Wpis z mikrobloga

skoro 12 tydzień ciąży po 3 miesiącach pracy to chyba logiczne, że znalazła robotę tylko po to, żeby od razu pójść na l4 na ciąże xD od razu powinien ZUS ją #!$%@?ć ze składek


@KrzyzaczeQ: #!$%@?ąc od zachowania tej kobiety - z jakiej niby paki ZUS miałby ją #!$%@?ć ze składek? xD Bo zaszła w ciążę? No proszę cię.

Poza tym zdradzę ci sekret wielki - kobieta nie wie że jest
@spacja_enter podejrzewać to sobie może xd do 3 miesiąca nie mówi się o ciąży, bo wtedy poronienia zdarzają się najczęściej. Nikt w pracy nie mówiłby wcześniej o ciąży, nikt też by jej niedał jej zwolnienia lekarskiego. Jednak jeżeli nie jest chora, czy zagrożona to zwolnienie lekarskie z lenistwa to #!$%@?ństwo. Ciekawe jaki lekarz takie zwolnienia daje jak nic się nie dzieje xd
Żaden inteligentny człowiek, który zatrudnia kilka-kilkanaście osób nie zatrudni młodej kobiety, bo tak właśnie robią. Znam osobiście kobietę, która zrobiła podobny numer 2 razy pod rząd.


@crazy_wolf: @oreoo:

Ok. Z autopsji (choć pewnie powiecie, że to dowód anegdotyczny - Wasza brocha): w mojej firmie co chwilę do działu marketingu, sprzedaży, logistyki i księgowości zatrudniane są nowe dziewczyny. Wszystkie w wieku od 25 do ok 35 lat. Oprócz tego w dziale
@oreoo: Dlatego nie zatrudniam młodych kobiet - oczywiście w ogłoszeniach nie mogę tego napisać ale na rozmowach patrzę tylko na nie z pogardą i staram się nie marnować za dużo własnego czasu. Niech idą sobie pijawki do MOPS-u, ja nie jestem organizacją charytatywną. (dodam iż nie zatrudniam również PIS-owców a mam autorską technikę wyławiania ich)