Wpis z mikrobloga

@Inispirion: Oczywiście że się kupi, przegrywy siedzą u matki w domu i oglądają zaoszczędzone 10zł z każdej strony a oskarki modnie ubrane w samochodach zabierają d--y na wakacje na jachty albo zapraszają dowolne biedne julki gdziekolwiek kupując sobie w ich oczach szacunek i uznanie bogactwem.
  • Odpowiedz
@AstroBoy: o to to. Mam wujka, szef sieci piekarni, milioner, a jest tak smutny, zgorzkniały i zmęczony życiem, że szok. Facet ma pieniądze, a nie miał w życiu czasu dla swoich dzieci, na przyjemności też, no przesrana taka egzystencja moim zdaniem. Pieniądze dają szczęście tylko jeśli są one furtką do spełniania swoich marzeń.
  • Odpowiedz
@Voycjeshyna: no właśnie, pieniądze nie dają szczęścia jak się nie wie co chce w życiu. Jak się wie, to pięniądze to podstawa szcześcia. Podróże, zabawy itd wszystko kosztuje. Dużo kasy na koncie daje zabezpieczenie na wszelkie problemy i zero stresu. Możesz zdrowo się odżywiać, nie marnować czasu na bzdury bo kupisz roboty/sprzęt/ludzi do tego i będziesz mógł realizować wszystko co lubisz. Tylko właśnie trzeba najpierw wiedzieć co się chce. Oczywiście
  • Odpowiedz
@Inispirion: wolałbym się przekonać jak to jest mieć pieniądze na parę miesięcy chociaż i wtedy mógłbym powiedzieć coś na ten temat. Czy jestem szczęśliwy czy nie. Tak z ciekawości to jesteś bogaty, że tak piszesz? Bo jak nie to równie dobrze grubas może napisać, że umięśniona, docieta sylwetka nic nie daje xD
  • Odpowiedz
@Inispirion: Nie dają szczęścia. Mogą dać stabilizację, uspokojenie się, ale nigdy szczęście.
Sam mam dużo pieniędzy i jedyne co robię, to więcej pieniędzy, bo nie mam co z nimi robić w swoim pustym życiu
  • Odpowiedz
@Inispirion: dają spokój i poczucie bezpieczeństwa co ułatwia osiągnięcie szczęścia, ale same pieniądze to za mało. Są na świecie ludzie biedni, którzy są szczęśliwi, tak samo jak są bogaci, którzy szczęśliwi nie są.

Jak jesteś samotny, lub chory na coś na co nie ma skutecznego lekarstwa, to pieniądze niewiele pomogą.
  • Odpowiedz