Wpis z mikrobloga

Kobieta nigdy nie pojmie w jak żałosnej sytuacji jest chłop, który zaprasza laskę na randkę. To jest zwykle pajacowanie, bo Polki są bierne w relacjach i jeśli nie jesteś top tier chad to zachowują się jak bastion, który trzeba zdobyć XD
Od razu masz straconą pozycję i nie sposób się nie denerwować. Facet to tylko człowiek i im bardziej mu się podoba kobieta, tym bardziej będzie zdenerwowany. To tworzy patologiczne sytuacje, gdyż paradoksalnie najłatwiej i najwięcej kobiet podrywają psychopaci, którzy mają te styki w mózgu wypalone i nie odczuwają emocji - mają laski kompletnie w dupie, co te z kolei mylnie odczytują jako pewność siebie.
#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw #zwiazki #rozowepaski
swiety_spokoj - Kobieta nigdy nie pojmie w jak żałosnej sytuacji jest chłop, który za...

źródło: comment_1643925526X3CtNux4XLoDHUqeyBEtpE.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Przeraża mnie wizja obcowania z kobietą, przez brak poczucia własnej wartości, brak konkretnej walidacji mojej wartości ze strony społeczeństwa, zatrzymanie się w rozwoju emocjonalnym w wieku 14 lat i stracona młodość.
  • Odpowiedz
@Callisto44: nie miałem w życiu ani jednej nieudanej randki, w sensie takiej która nie przerodziłaby się w dalsze etapy znajomości. Zawsze wychodzicie z błędnego założenia, że nie rucham albo KTÓRA CIĘ SKRZYWDZIŁA INTZELU XDDD

Mówię jak to wygląda z perspektywy przeciętnego chłopa. Nie wiem ile kobiet poznałeś, ale te które ja poznałem stresowały się tylko randkami z czadem, a reszta totalnie na luzie. Z kolei nie poznałem faceta, który by
  • Odpowiedz
Z kolei nie poznałem faceta, który by się randką nie stresował.


@swiety_spokoj: Ja się nie stresuję, bo nie mam żadnej nadziei w sytuacji, kiedy kobiety mają nieskończonemożliwości..
Wiele randek miałem przerwanych, czyli jedna ze stron po prostu wychodziła.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Ja ostatnio spotykałem się z jedną z która rozmowa się kleiła starałem pajacowałem jak w poście stawiałem kawę obiady kupiłem kwiaty i gówno 2 kosze po trzecim spotkaniu,, nie mogę się przekonać do nas,, nie pasujemy do siebie itp. Do teraz mnie to boli. Nie zamierzam już wchodzić w żadne relacje i randkować skoro takie kobiety mnie odrzucają.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj cóż, zawsze chyba tak było, że kobieta była była tą stroną bierną. Dopiero w dzisiejszych czasach powoli kobiety przejmują kontrolę. Polki nie różnią się tutaj od kobiet innej narodowości. Jak jesteś miękki to masz ciężko. Coś o tym wiem. Randki zawsze były dla mnie mega stresujące. Ale nie uważam randkowania za pajacowanie. Jesteś sobą (oczywiście dobrze znać trochę zasad nt. tego jak wzbudzić sobą większe zainteresowanie, ja dalej sie tego
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: to udawaj że jesteś w teatrze i odgrywasz rolę psychola podrywającego laskę tylko po to zeby ją zerżnąć (nawet jesli w realu chesz do tego podejsc bardziej odpowiedzialnie)
  • Odpowiedz