Wpis z mikrobloga

Robił ktoś zakupy na magnails.pl? Zamówiłem i opłaciłem u nich frezarkę do paznokci JSDA JD700 13.01.2022 (ciężko o oryginał, na kilku blogach polecali tylko tą stronę). Do tej pory jej nie wysłali, na stronie status zamówienia: płatność przyjęta. Dzwoniłem i pisałem maile sto razy: jeden numer kontaktowy nie istnieje, drugiego nikt nie odbiera. Na maila dostałem odpowiedź po tygodniu, że paczka wysłana, co oczywiście okazało się totalnym kłamstwem. Potem pisałem jeszcze maile, w których straszyłem wypowiedzeniem umowy albo zgłoszeniem sprawy na policję, odpowiedzi oczywiście nie dostałem, za to frajer pompka odpisał mi na jakiegoś maila sprzed 2 tygodni z pytaniem o wysyłkę za granicę, że jest możliwa po dopłacie 60zł (pewnie, za mało przytuliliście mojego hajsu). I tak bujam się bez pieniędzy (ponad 200zł) już 3 tygodnie i nie wiem, co z tym dalej robić.
#magnails #sklepyinternetowe #frezarka #paznokcie #zakupy #oszukujo
  • 5
@Reaamu: To prezent dla mamy, chciała żeby jej znaleźć frezarkę stacjonarną. A różowa mówiła, że polecają JD i po przejrzeniu kilku stron wszędzie polecali Magnails