Wpis z mikrobloga

Statystyki tagu #bookmeter z okresu 2022-01-01 - 2022-01-31:

Najczęściej plusowane recenzje:

1\. 208 plusów - recenzja - Zapaść Reportaże z mniejszych mi... - ★★★★ (8.0 / 10) - usera DerMirker - więcej recenzji »
2\. 32 plusów - recenzja - O psie który jeździł koleją (Rom... - ★★★★★ (10.0 / 10) - usera wytrzzeszcz - więcej recenzji »
3\. 30 plusów - recenzja - Na glinianych nogach (Terry Prat... - ★★★★ (8.0 / 10) - usera banana_cthulhu - więcej recenzji »
4\. 19 plusów - recenzja - Kotolotki (Ursula K. Le Guin) - ★★★★★ (9.0 / 10) - usera KatieWee - więcej recenzji »
5\. 18 plusów - recenzja - Anaruk chłopiec z Grenlandii (Ce... - ★★★★★ (10.0 / 10) - usera wytrzzeszcz - więcej recenzji »
6\. 18 plusów - recenzja - Wielki Następca.Niebiańskie prze... - ★★★★ (7.0 / 10) - usera smierdakow - więcej recenzji »
7\. 14 plusów - recenzja - Ciemność (Kawczak Paul) - ★★★★ (8.0 / 10) - usera rassvet - więcej recenzji »
8\. 14 plusów - recenzja - Konstytucja Rzeczpospolitej Pols... - ★★★ (5.0 / 10) - usera wytrzzeszcz
9\. 14 plusów - recenzja - Anarchia Niepowstrzymany rozkwit... - ★★★★★ (9.0 / 10) - usera Balcar - więcej recenzji »
10\. 13 plusów - recenzja - Na Zachodzie bez zmian (Erich Ma... - ★★★★ (8.0 / 10) - usera infamia - więcej recenzji »
11\. 13 plusów - recenzja - Nie-boska komedia (Zygmunt Krasiński) - ★★★ (6.0 / 10) - usera George_Stark - więcej recenzji »
12\. 13 plusów - recenzja - Polska Niespełniony sojusznik Hi... - ★★★★★ (10.0 / 10) - usera pan_kleks8 - więcej recenzji »
13\. 13 plusów - recenzja - Sztuka obsługi penisa (Andrzej G... - ★★★ (6.0 / 10) - usera dekonfitura - więcej recenzji »
14\. 13 plusów - recenzja - Diuna (Frank Herbert) - ★★★★ (7.0 / 10) - usera infamia - więcej recenzji »
15\. 13 plusów - recenzja - Stara Słaboniowa i spiekładuchy ... - ★★★★★ (9.0 / 10) - usera oh_cherry - więcej recenzji »
16\. 12 plusów - recenzja - Burzliwa młodość Hitlera (Bob Ca... - ★★★★ (7.0 / 10) - usera Owieczka997 - więcej recenzji »
17\. 12 plusów - recenzja - Historia Żyda Wiecznego Tułacza ... - ★★★★★ (10.0 / 10) - usera George_Stark
18\. 12 plusów - recenzja - Przyrodnicze osobliwości rezerwa... - ★★★★★ (9.0 / 10) - usera wytrzzeszcz
19\. 12 plusów - recenzja - Marzyciele (Gilbert Adair) - ★★★★★ (9.0 / 10) - usera Katsukyun - więcej recenzji »
20\. 12 plusów - recenzja - Cesarz Ameryki Wielka ucieczka z... - ★★★★ (7.0 / 10) - usera satba - więcej recenzji »

\---------
Wygenerowane przez bota książkowego :) Jeśli masz sugestie / pomysły / uwagi / chcesz wspomóc prace nad nim pisz na PW. Github: Kod źródłowy witryny
#bookmeter #ksiazki #czytajzwykopem #literatura #ksiazka #bookmeterstats
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BBxx: @smierdakow: właśnie zauważyłem, macie rację. Zauważyłem, że api wykopu i sam bot świruje mi podczas odświeżania plusów z całego miesiąca. Może API ma quote, nie wiem. Zmieniłem nieco sposób w jaki to odświeża i będzie obserwował wpisy przez 4 dni. Dalsze podsumowania powinny być okej.

Btw. Bot ma informację na temat okladek. Myślę by generować obrazek z najbardziej plusowanymi książkami w formie gridu.
@Tszmiel: wszystkie pozycje z postu były dodane w ciągu ostatniego tygodnia - może jest quota na zapytania (sprawdź procent zużycia na liście aplikacji wykopu), może pagowanie świruje w wykopem nic nie wiadomo

jako korzystam z API to 5% żądań wywala się na braku uprawnień mimo że wykonuje tę samą operację (°°
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BBxx: całkiem możliwe, paginacja na wykopie i całe te ich API to dno. Raz na jakiś czas muszę klikać recaptche xD Możliwe, że NestJS i tamtejsze cronjoby mają jakieś timeouty czy coś, nie wiem.