Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie, że kupujesz używany samochód od kogoś z Polski z powiatu, który ci się kiepsko kojarzy, typu: Warszawa z Radomia, Toruń z Bydgoszczy, Zielona Góra z Gorzowa Wielkopolskiego, ktokolwiek z Sosnowca. Zmieniasz tablice rejestracyjne (180 zł) czy zostawiasz dotychczasowe? (67 zł). #ankieta

#samochody #motoryzacja #rejestracjapojazdu #kierowcy
pogop - Wyobraź sobie, że kupujesz używany samochód od kogoś z Polski z powiatu, któr...

źródło: comment_1643878067QjrGdiuCCW27uWvvdPcwXZ.jpg

Pobierz

Zmieniasz tablice z nielubianego powiatu?

  • Zmieniam 66.3% (163)
  • Zostawiam 33.7% (83)

Oddanych głosów: 246

  • 22
@pogop: WH here. Zmieniłem rejestrację, bo mieszkam w takiej okolicy, że jak widzą obcą rejestrację to przebijają opony lub przerysują kluczem. Myślałem, że takie rzeczy to 30 lat temu ale jednak Praga to Praga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pogop: oczywiscie ze wiekszosc ludzi bedzie zmieniac XD ja na niemieckich w warszawie nie mialem zycia, blokowanie, nie wpusczali nigdzie itd. a jak kumpel raz przyjechal na WML to kibole legii nas prawie pobili xD
@pogop: Jeden znajomy jak samochód kupił z nielubianego powiatu sąsiedniego to zostawił go na parkingu pod Biedronką, póki nie odebrał nowych tablic, bo wstyd mu było jeździć xd I w sumie to się nie dziwię xd.
@pogop: Widziałem, widziałem. Mam jednak cichą nadzieje że to troll pokroju głosowania na 'Koko koko euro spoko' i przypadkowej wygranej tej pieśni.
Prawda, ze to troll?
.
.
P..prawda...?