Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam. Ja sam od kwietnia buduje dom. Januszerka jak siemasz. Beke mam z tego na maxa ale daje radę. Już dach kryję ;)
  • Odpowiedz
@hitherto Ja właśnie nie byłbym tego taki pewien. Często jak widzę te wpisy w gorących to zastanawiam się czy to się dzieje naprawdę, i każda moja próba rozgryzienia tego kończy się przegrzaniem mojego mózgu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 22
@FejsFak: wez troche kostki polbrukowej z jakiegos miejskiego chodnika, bedzie pasowac ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to i tak z twoich podatkow finansowane bylo ( )
  • Odpowiedz
@elgrecqo: Najlepsze jest to, że tu woreczek, tu coś podpierdzielimy, a to miał szwagier po remoncie i 3-4 lata chałupa za pół darmo wyremontowana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LukasTM: Pewnie na bieżąco z filmikami tutaj na tagu jesteś to i szybciej idzie. Wszystkie nieszablonowe rozwiązania podane na tacy. Mam nadzieję że o schodach nie zapomniałeś?
  • Odpowiedz
@krdk: nie kotwi, bo to będzie takie sekretne przejście. Na wypadek wojny albo zatrzaśniętych drzwi po prostu opierasz się o ścianę i jesteś w następnym pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elgrecqo Jak czegoś nie wiem to sprawdzam na yt albo na łoko robie xd. Teraz przykręcam gąsior na dachu. Blachodachówke porysowałem prowizoryczną drabiną i tak sie żyje na tej wsi xd.
  • Odpowiedz
@FejsFak: Widać, że nauka nie poszła w las i że coś tam jednak przyswajasz.
Cegły murowane na przekładkę - idziesz w dobrym kierunku. Jeszcze z rok lub dwa i ogarniesz to co zrobiłeś źle ;)
  • Odpowiedz
@FejsFak: Jaka przyświecała Tobie idea by wybić ścianę na drzwi po to by zaraz obok zamurować drzwi? I przy słynnych schodach coś podobnego widziałem ale tam to było wytłumaczone budową schodów.
  • Odpowiedz