Wpis z mikrobloga

Siemka. Kilka osób chciało bym wrzucił zdjęcie bajka po złożeniu więc proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jak tylko pogoda się poprawi i zabiorę go na chrzest w terenie to wrzucę coś w świetle dziennym :)

Tak, wiem że stojak z lidla i nawet źle poskręcany, ale co tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #rower #pokazrower #mtb #enduro #enduromtb
Kaarlo - Siemka. Kilka osób chciało bym wrzucił zdjęcie bajka po złożeniu więc proszę...

źródło: comment_1643828283ybeTYMxVH1kpe369NIHV9S.jpg

Pobierz
  • 35
@mati1990: to jest przecie powod dla ktorego nie mam roweru i nie ujezdzam go, mieszkam w bloku, i na sama mysl o trzyamniu go w mieszkaniu i wyporwadzaniu go na dol mnie skręca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mati1990: to jest przecie powod dla ktorego nie mam roweru i nie ujezdzam go, mieszkam w bloku, i na sama mysl o trzyamniu go w mieszkaniu i wyporwadzaniu go na dol mnie skręca.

@xevske: a piwnica? i jakoś fajnie go tam zabezpieczyć?
@Kic3k: no nie chciałoby mi sie z piwnicy go wwozić na 0 pozatym #!$%@? na amen. Ja jestem tak wygodny że ja #!$%@?, musiałbym miec dom i trzymać go na podwórku chyba, w innym wypadku wole spacery.
@Kic3k: no nie chciałoby mi sie z piwnicy go wwozić na 0 pozatym #!$%@? na amen. Ja jestem tak wygodny że ja #!$%@?, musiałbym miec dom i trzymać go na podwórku chyba, w innym wypadku wole spacery.


ja bym nie dał rady robić dodatkowo ~20km spacerów dziennie :/

trzymać rower na podwórku to też niezbyt dobry pomysł