Wpis z mikrobloga

❤️ 89% Polaków planowało czynnie zaangażować się w 30. Finał WOŚP!

❤️ ¾ Polaków uważa WOŚP za najlepszą akcję charytatywną w kraju.

❤️ 80% Polaków jest dumnych, że tak szeroko zakrojona i wieloletnia akcja ma miejsce w Polsce.

#wosp #wosp2022 #medycyna #statystyka #sondaz #polacy
fundacjawosp - ❤️ 89% Polaków planowało czynnie zaangażować się w 30. Finał WOŚP!

...

źródło: comment_1643807798hKiC6Prz4ExUW3YUEMINrE.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wklejam swój poprzedni wpis bo mi nie odpowiedzieliście:
"Pytanie na poważnie: czy dla całej akcji WOŚP nie jest deprymujące, że ludzie na aukcje wystawiają śmieci, przedmioty nieprzydatne, niepotrzebne, bez większej wartości i często również, przedmioty te wystawiane są wyłącznie w celu własnej promocji, nie zaś w celu niesienia bezinteresownej pomocy? Nie jest to przytyk do Waszej działalności, nie oceniam jej źle, choć dostrzegam też przerost formy nad treścią, ale może każdy sposób
  • Odpowiedz
moja prawda i moje doświadczenie:

- organizowałem finały WOŚP (jako jeden z głównych organizatorów w 95r i 96r)

- osobiście woziłem kasę do pierwszego biura WOŚPu, które znajdowało się w mieszkaniu gdzie była kuchnia, łazienka i pokój... pamiętam że w łazience rozłożony był namiot chyba suszył się i tam z Jurkiem sobie rozmawiałem

- byłem dumny z tego .. wtedy to miało sens

- w 2003 r uczestniczyłem w pokojowym patrolu, jako osoba z obsługi ośrodka gdzie był organizowany, tam poznałem Jurka bliżej i nasłuchałem się już wtedy o jego inwestycjach, które planował.. to nie miało dla mnie znaczenia

- znaczenia miało to, że organizowaliśmy dla PP pewną aktywność rekreacyjną, która zorganizowana przez nas kosztowałaby 1000pln, - taka gra terenowa - Jurek powiedział, za tą samą aktywność zewnętrzna firma (Złoty Melon - wtedy nie znałem jej jeszcze) wystawi FV na 20k. - wtedy zrozumiałem na czym polega biznes i jak legalnie wyciągać kasę z tego projektu.
  • Odpowiedz
@mozis: Wielu pierdzieli farmazony i dalej będzie pierdzielić tak jak Ty to robisz. Dowodów brak, bo gdyby tak było ta władza skutecznie by to wykorzystała. Ty i tobie podobni ludzie to zwyczajne zawistne szkodniki, które sami w życiu niczego nie potrafili dobrego zrobić, a wszędzie widzą spiski.
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: Oczywiście do sprzętu zakupionego ze środków WOŚP nie będą mogli skorzystać osoby niezaszczepione na COVID, bo w mniemaniu Jurka Owsiaka to nie są ludzie i nie zasługują na ludzkie traktowanie? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz