Wpis z mikrobloga

❤️ 89% Polaków planowało czynnie zaangażować się w 30. Finał WOŚP!

❤️ ¾ Polaków uważa WOŚP za najlepszą akcję charytatywną w kraju.

❤️ 80% Polaków jest dumnych, że tak szeroko zakrojona i wieloletnia akcja ma miejsce w Polsce.

#wosp #wosp2022 #medycyna #statystyka #sondaz #polacy


No i bardzo ładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
urzędnikom z NFZ, oni także przekazują i rozdzielają nie swoje pieniądze


@Bijelodugme: Sugerujesz, że pieniądze które przekazałem WOŚP nie zostały skutecznie przekazane i mimo mojej wyraźnej i nieprzymuszonej woli nadal należą do mnie? To jak w twoim świecie dokonuje się transferów finansowych i barterowych? Własność jest przypisana do właściciela na zawsze i nie może się jej zrzec?

Bardzo jestem ciekaw jak to u was wygląda, bo nie jesteś jedynym który powtarza
@rolnik_wykopowy:

Bo wośp kupuje sprzętu za jakiś promil tego co idzie z budżetu na szpitale.


To wytłumacz taki fenomen przyrodniczy czemu te szpitale nie mogą dostać o ten promil więcej pieniędzy by nie potrzebowały przyjmować żadnej pomocy z zewnątrz. Przecież to tylko promil!

Jeszcze napisz, że się służba zdrowia zawali bez Jujujurka.


Nie zawali się. Ale za to ty napisz ile żyć w ludzkich masz w pogardzie, które zawaliły się bo
Dla tych wszystkich którzy #!$%@?ą że zbiórki WOŚP to promil wydatków NFZ: WBIJCIE SOBIE DO TYCH PUSTYCH ŁBÓW, że Jurek nie zbiera na utrzymanie służby zdrowia, na pensje, na rachunki tylko na sprzęt który może do #!$%@? nędzy uratować wasze dziecko. Wiadomo że tym powinna zająć się służba zdrowia ale tego nie robi. Jest też inna kwestia o której możecie nie mieć pojęcia. Otóż Polacy też czasem chcą być weseli a nie