Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki i Mirki potrzebuje pomocy i wyjaśnienia. Chcę kupić drugi komplet felg (stalowe) do #skoda Fabia 3 15' i zastanawiam się między rozmiarem R14 (bo już mam do nich kołpaki) a rozmiarem R15 (będę musiał nabyć nowe kołpaki).
Pytanie jest zasadnicze, jakie profity będą z tego, że zamontuję felgi 15"? Czy się to może objawić?
Na felgach będą opony letnie, zimówki mam na R14.
Pod względem finansowym nie widzę różnicy cenowej w oponach, jedynie kołpaki.

#motoryzacja #felgi #samochody #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@malebro może nie będzie to bardzo reprezentacyjny rozmiar (w kołpakach jeszcze) ale nie widzę sensu marnotrawienia kasy i stąd pytanie zwłaszcza że to dupowóz. Dzięki piękne.
  • Odpowiedz
@knight_rider: Ja czegoś nie rozumiem, jakoś wyglądające kołpaki? To są kołpaki, one zawsze będą wyglądały tak samo #!$%@?, nie ma czegoś takiego jak prestiżowe kołpaki. Poza tym w pierwszym lepszym markecie komplet jest za 50 zł. Poza tym felgi 14 czy 15 tez nie robi roznicy w reprezentacyjnosci, zlituj sie
  • Odpowiedz
  • 0
@JankoMuzyk Masz rację. Ale po co mam kupować z marketu za 50 zł jak zaraz je zgubię. Oryginalne trzymają się tak, że trzeba oburącz chwycić go i wręczy wyszarpać. Niepotrzebnie poruszyłem ten temat reprezentacyjności, kołpaki=biedny wygląd i tego się trzymajmy ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Najważniejsze to właściwości jezdne różnych felg i odpowiedzi otrzymałem już od Was co zaspokoją moja wiedzę.
  • Odpowiedz