Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Dopóki gracze będą kupywac to będą powstawały takie gnioty. Po #!$%@? zamawiacie preordery. Internetu nie macie żeby wbić na YouTube i zobaczyć jakieś recenzje i dopiero zastanowić się nad zakupem? Ludzie to naprawdę debile. Ale zapomniałem że nie wszyscy którzy mają konsole czy pc mają rozum bo odpalaja grę i się cieszą że są wybuchy hehehe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pi73r: zmienia się głównie grafika i animacje.
Ja tam BF one i BF V szanuje i spędziłem tam mnóstwo godzin. Nikt normalny nie będzie grał w 2142 w 2022.
Jak nie chcesz płacić na premierę to teraz te gry nadal grywalne kupisz za grosze.
Nie wiem gdzie tu jest problem.

W nowym BF problem jest taki, że jest #!$%@? od A do Z.
Tam nic nie działa xd
@wonsztibijski:
Kij z cena, dla mnie to hit, ze w ogole ludzie w to graja, albo w CoD jakiekolwiek, ktore sa najbardziej generic fpsem ever.
No nie wiem, ja np. gralem polsportowo w bfa 2 pare lat, no to jak to normalnemu czlowiekowi znudzilo mi sie i sie przesiadlem na inne serie. Gralem w dote x lat, to ide na LoLa, znudzil mi sie lol to w hotsa, znudzil mi sie
@wonsztibijski: BF1 majstersztyk i kampania i multi. Do dziś żałuję jak #!$%@? kupna przedpremierowo BF5, gra już wtedy była niegrywalna i całkiem inna od poprzednich części. W 2142 grałem w betę i to dosłownie 14 minut bo ta gra to totalny mistake