Wpis z mikrobloga

Wyłaniam się niczym feniks z płomieni, na pomoc braciakom, którzy mają równie ciężko jak ja. Niczym cichy zabójca atakuję we mgle. Utożsamiam się z @AntemuralePrzegrywitatis i nic wam do tego. Co do @przegryw_wykopu to z początku wydawał się już dziwny. Potem te wyjazdy zagranicę, radzenie sobie samemu, nawet raz tam coś kiedyś było, że z różową się prawie spotkałeś, czy coś. To już się dla mnie wydawało pokręcone. Teraz żeś udowodnił kim tak naprawdę jesteś, a Twoim jedynym problemem są zakola. Za Twoje zachowanie wreszcie zostałeś wygnany z tagu. Dołożyłem do tego swoje dwa grosze i zrobię z to każdym kolejnym, który zakłóci spokój chłopa ze Świętego tagu. Wiem, że to widzisz i cię piecze ta sraka. Mam z tego ubaw. Czuję satysfakcję. Wreszcie jednego obł*dnika mniej.
#przegryw
DamianeX1X - Wyłaniam się niczym feniks z płomieni, na pomoc braciakom, którzy mają r...

źródło: comment_1643746299C79pLlRLYjc7FzS5FJNaqG.jpg

Pobierz
  • 7
@DamianeX1X: kolega kazał przekazać, że też ma z ciebie niezłą bekę i życzy ci pobytu w tym kołchozie jak najdłużej ( ͡º ͜ʖ͡º), żebyś gnił dalej na tym zadupiu z butelką amareny w ręce. I tak się mu odwdzięczyłeś za wyciągniętą rękę którą z resztą odrzuciłeś? Przykładne.