Wpis z mikrobloga

@Ghost2: trochę staro wygląda ale w miarę atrakcyjna kobieta. A to 180 to nie jest jakoś dużo, naprawdę. Łatwo mi mówić bo mam 197 ale bez przesady może kobieta nie chcieć karzełka. Gorsze są takie co właśnie gardzą nawet sto osiemdziesiątką
  • Odpowiedz
@Ghost2: kolejny upośledzony?

Nikt nie neguje tego, że istnieją kobiety, chcące mieć wysokiego mężczyznę.

Natomiast faktem jest to, bedąc niskim nadal można znaleźć kobiety które ten niski wzrost zaakceptują (według badania które wrzucał niedanow jeden z uzytkownikow 173cm jest akceptowane przez 50% kobiet).
  • Odpowiedz
Natomiast faktem jest to, bedąc niskim nadal można znaleźć kobiety które ten niski wzrost zaakceptują


@cebularz_szkorbutnikowy: na pewno można, ja tego nie neguje, po prostu miałem materiał na prowokacyjny temat to zreobiłem wpis żeby był ruch bo lubie jak coś sie dzieje
  • Odpowiedz
@kolotego:

Jak ona ma 180cm to nie będzie tracić czasu skoro dla 99% facetów wyższy zwrost kobiety nie do zaakceptowania, tylko po prostu źle sformułowała;)


Dlaczego zakładasz, że dla większości mężczyżn wyższy wzrost kobiety jest nie do zaakceptowania? I po co gdybać jak chciała sformułować tekst. Z tego to jak dla mnie wynika, że szuka kogoś powyżej 180cm, nic pozatym.
  • Odpowiedz
Ludzie zaczyna mnie ten temat meczyc wiec was oswiece - prostym jezykiem jej mysl ma sens taki: mam takie geny (mogę ci zaoferować zdrowe piekne dzieci) w zamian oczekuje tego tego i tego
  • Odpowiedz