Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jakie jest wasze doświadczenie z tzw. SEAmaxxingiem, czyli randkowaniem online i/lub umawianiem się z dziewczynami z Azji Południowo-Wschodniej?

Wiem, że stereotypowy układ to transakcjonalny związek 50-letniego Amerykanina z kryzysem wieku średniego i 20 lat młodszej dziewczyny ze slumsów - ale nie brak komentarzy, że w takich relacjach z czasem rozwija się prawdziwe uczucie i przywiązanie. Jestem młodszy i wyraźnie atrakcyjniejszy od takiego Amerykanina, więc może dałoby się poznać inteligentniejszą dziewczynę, w większym stopniu motywowaną uczuciem, a jednocześnie o takim rodzinnym, czułym nastawieniu?

1. Jakie strony i apki są najlepsze do kontaktu online z tymi dziewczynami? Coś poza #tinder i #badoo?

2. Jakie są różnice pod względem poziomu trudności, atrakcyjności, mentalności i innych cech różnicujących dziewczyny z 9 głównych państw tego regionu, tj. #filipiny #malezja #indonezja #laos #tajlandia #wietnam #brunei #kambodza #mjanma (#birma)? Nie liczę #timor (poziom najbiedniejszej części Afryki) i #singapur (poziom zdecydowanie ponad polskie progi).

3. Jak zabezpieczyć się przed a) łożeniem na dziewczynę i jej rodzinę (w miarę równy wkład w domowy budżet), b) zostania wymienionym na zachodnioeuropejskiego Oskarka? Pierwszego mogę uniknąć, po prostu komunikując to na początku i odsiewając 90% dziewczyn kładących nacisk na finanse (nikt nie zmusi mnie do płacenia), b) porzucenie też nie będzie jakąś tragedią przy braku ślubu/dzieci i przy pełnej rozdzielności finansowej, ale chętnie poznam wszystkie możliwe środki zaradcze.

#pytanie #zwiazki #seks #azja #azjatki #rozowepaski #podrywajzwykopem #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61f924d399f26e000a5d4f75
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki, jakie jest wasze doświadczen...
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: odnośnie nr 3: nie zabezpieczysz się

Mieszkam w Azji parę lat. Nie ma dróg na skróty, jeśli 'przeskoczysz' brak doświadczenia/powodzenia, to zawsze kończy się płaceniem pieniędzmi lub godnością( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nikitka: Szukasz prostytutki za która nie chcesz placic, probujesz to nazywac zwiazkiem (kiedy z gory zakladasz, ze te kobiety maja byc podporzadkowane tobie), jednoczesnie nic im nie oferujac... xD powodzenia. Tak. Te kobiety chetnie zwiaza sie z bialym, ale jak tylko zczaja, ze nie masz hajsu i sie nim nie dzielisz to wleci kolejny orbiter. Plus 90% tych lasek juz na wstepie ma dzieci na utrzymaniu, nawet jesli sa bardzo mlode.
  • Odpowiedz
PłodnaKaczka: Mordo Azjatki nie są tak głupie jak p0lka by lecieć na zagranicznego bolca tylko dla faktu bycia z zagranicznym bolcem XD punktu 3 w długim terminie nie przeskoczysz, pewnie sobie trochę poruchasz młodą filipinkę, ale szybko cie odpali jak obczai, że nie jesteś zbyt chętny by utrzymywać jej starych

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
ChrupiącyZiomek: @Spearo: Rozumiem - ale jeżeli na samym początku jasno zadeklarujesz, że w rachubę wchodzi tylko oddzielność majątkowa + wspólny budżet 50:50, to może odsiejesz nawet 99% kandydatek, ale możesz skupić się na randkowaniu z pozostałym 1%.

@Nikitka: Dzieci ma może 20-40% z tych dziewczyn, a nie 90%; mam pewne powodzenie w Polsce, a w Azji Południowo-Wschodniej powinienem dostać min. 2 punkty za wzrost/kolor oczu i skóry/status (nawet przy
AnonimoweMirkoWyznania - ChrupiącyZiomek: @Spearo: Rozumiem - ale jeżeli na samym poc...

źródło: comment_1643730717kUb9QueAaVR5o5VWMYX09g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mam misji zbawienia świata. wmawiaj sobie i wierz w co tam tylko chcesz¯\_(ツ)_/¯

jak się mniej rozkminia, nie czyta jakichś poradników i nie studiuje teorii wielkiego podrywu, to nie ma problemu nigdzie. pomijamy ofc facetów z jakimiś grubymi defektami fizycznymi, upośledzeniem itp.
  • Odpowiedz
1. Obecnie to chyba tiktok - bardzo sporo singielek szukających związku ma tam konta

2.
-poziom trudności? Chodzi Ci o wyrwanie laski? Będąc białym 5/10 zdecydowanie jest to prościej niż tybylcowi 8/10
- atrakcyjność - każdy ma swoje preferencje, wiec tu ciężko się jednoznacznie wypowiedzieć
- mentalność - jeżeli chodzi o Filipinki to zdecydowanie nastawione są na rodzinę i stałe związki

3. Znajdź dziewczynę która zarabia wiem miarę dobre pieniądze, a jej
  • Odpowiedz
MikroblogowaRopucha: Przykro mi, ale it's over. Filipinki przesiedziały pandemię w internecie i też chcą Chada 2m z milionami na koncie. Z okolic tylko Papua Nowa Gwinea nie jest jeszcze zdegenerowana, tylko musisz jakąś prestiżową kotekę na prącie skołować.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: może ma jeszcze przylecieć do Europy za swoje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze zarabiająca kobieta z tamtych rejonów nie będzie pisać z jakimś wannabe chadlite tier z jakiegoś zadupia Europy, bo
a) równie dobrze może mieć chada z Ameryki czy UK
b) nie musi siedzieć na takich apkach do parowania z białasami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dnasstorm: w największym skrócie bycie pantoflem

Przypominam, że dyskutujemy o przegrywie, który 'oszuka system' i wyjedzie do Azji. Za swoje braki zapłaci otwarcie kasą lub mniej otwarcie np. izolacją od znajomych, przygranięciem bombelka, spędzaniem czasu z żoną i jej koleżankami itp.

Mieszkam w Azji wystarczająco długo, żeby stwierdzić, że tak jest

Nie musisz przytaczać wyjątków, one tylko potwierdzają regułę ;)
  • Odpowiedz
A to chad z USA albo UK jest lepszy od chada z Polski, Rosji, Chorwacji, Litwy? Nie, chad to chad.


@dnasstorm: Oczywiście że tak.
Chad z krajów 1 świata ma do zaoferowania kraj gdzie mówią po angielsku, silny paszport, silną walutę która się wymienia po bardzo dobrym kursie z "lokalną" azjatcką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GoracyStek: Tak, ale wtedy to on nie oferuje siebie tylko losowość tego, że akurat się urodził w USA nie np. na Słowacji.

Poza tym prawdziwy chad nie będzie simpował utrzymując jej rodzinę, także może zyskiwać tym, że one myślą, że coś będą materialnego z tego miały ale one wcale nie musi tego dać.
  • Odpowiedz
@GoracyStek:
@Spearo:

1) Chad z 1-świata prędzej ogarnia Polki w Wwce albo Kraku albo laski u siebie w swoim kraju w końcu jest chadem. Po co ma jeździć po azjatki z drugiego końca świata?

2) Paszport Polski jest bardzo mocny w porównaniu do innych krajów/pozwala na wjazd do wielu https://www.passportindex.org/byRank.php

3) A poza tym nikt na serio nie bierze pod uwagę przeprowadzki do Azji bo mentalność jest w większości krajów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@navaare: w punkcie 3 bzdury i nie wiem w sumie, po co mnie do tego oznaczyłeś ;)

pozdrawiam, pracujący zdalnie. Net 100mb/s a mobilny w miastach 5g ¯\_(ツ)_/¯

a większych leserów od Wietnamczyków dawno nie widziałem. Pół dnia wolne i praca bez pośpiechu, a ty że work life balance zaburzone xD
  • Odpowiedz