Wpis z mikrobloga

  • 226
@Mescuda: #!$%@? to ja.
Jeszcze stosunkowo niedawno jak mi ktoś blokował drogę w sklepie, to nawet "przepraszam" nie potrafiłem powiedzieć, tylko szedłem na około xD
Wychowany w trybie: bądź grzeczny, ustępuj wszystkim. Już w wieku 12 lat okazało się, że to nie do końca działa xD
Znowu uzewnętrzniam się na portalu ze śmiesznymi obrazkami (°°
@Mescuda: Ja natomiast często się zastanawiam nad taką kwestią:
Czy kiedy robię zakupy w dyskoncie i Panie akurat wykładają towar czy robią tam coś innego przy półce która akurat mnie interesuje i nie mam przez to do niej normalnego dojścia(bo stoi paleta czy tam jakieś pudła) to czy Pani powinna mi dać zrobić zakupy czy ja mam jej dać robić pracę?

Przypuszczam, że w normlanej sytuacji towar powinien być wykładany poza
@stella_del_mattino: lęki, niepewność siebie i wstydliwość nabywamy we wczesnym dzieciństwie, a w nim kształtują nas rodzice

mozna wpaść w kolejną pułapkę i jechać resztę życia na tym i obwiniać siebie i innych, lub zdać sobie sprawę z tej cięzkiej sytuacji i postarać się coś z nią zrobić. Wbrew pozorom można nienawidzić tego stanu, ale być do niego przywiązanym, bo jest to coś co znamy.
@Mescuda: złożenie winy za #!$%@? na rodziców bo cie dobrze wychowali.
Z jednej strony fajnie obejrzeć filmik gdzie dzieciak wita się ze skejtami i z nimi rozmawia normalnie a z drugiej krzyczenie, ze dobre wychowanie i określanie przez rodziców limitów to powod ich #!$%@? na przyszłość.