Wpis z mikrobloga

Lista rzeczy których nie zrobię już ze swoją dziewczyną, które mieliśmy w planach, bo mnie rzuciła po roku związku
1.Nie spędzimy razem walentynek, które mieliśmy już zaplanowane
2 Nie pójdziemy razem do zoo, nigdy razem nie byliśmy i mieliśmy iść w zeszlym roku, ale nie poszliśmy jakoś i chcieliśmy iść jak się zrobi cieplej
3.Nie pójdziemy nigdy razem na łyżwy, ja nigdy na nich nie jeździłem, a ona tak i miała mnie pouczyć
4.Nie pojedziemy do Gdańska na wakacje
5.Nie pójdziemy razem na koncert Conana Graya, nie interesuje mnie taka muzyka, słucham metalu, ale ona lubi i bardzo chciałem z nią iść
6.Nie dowiem sie nigdy jaki pomysł na prezent na moje urodziny miała, bo mi już mówiła że ma i że się dowiem co to w urodziny
7.Nie pojedziemy nigdy razem za granicę
8.Nie będziemy nigdy mieszkać razem, przebywanie razem codziennie nigdy nie stanie się naszym standardem
9.Nie pojedziemy już nigdy razem w góry
10.Nie obejrzymy nigdy wielu serialów i filmów które chcieliśmy razem zobaczyć
11.Nie pójdziemy nigdy razem do kociej kawiarni
12.Nigdy nie kupimy sobie razem huskyego
13.Nigdy nie będziemy liczyć stażu naszego związku w latach

Słuchałem sobie przed chwilą na spotifaju jednej piosenki którą mi puszczała w okresie kiedy się poznaliśmy i potem spotify puścił mi picrel, i kurcze, wiem że to głupie, to Lady Gaga, ale lyricsy są tak tru że #!$%@?
metalowa_zebatka - Lista rzeczy których nie zrobię już ze swoją dziewczyną, które mie...
  • 2