Wpis z mikrobloga

Pracuję z gościem, tury jes posledzony (10N) i głosuje na pis, mam dla was kutki poradnik sprawie, czego nie robic w prasy...

1. Nie oddawaj moczu w miejscach, gdzie jesteś w zasięgu kamer. Wiem, wiem, czeba się starać, ja rozumiem, że idąc do toalety tracisz cenny czas, który to można spożytkować w inny sposób, np. na grabienie liści. Co za dzban z tego pracodawcy, że nie zrozumiał tego. Khyyy.

2. Pamiętaj, sprzęty tego typu (Numatic Vario) są bardzo trudne w opanowaniu. Bardzo łatwo o wypadek, zwłaszcza wtedy, kiedy znajdujemy się w pobliżu schodów. Teraz już wiesz, że tymi pojazdami nie zjeżdża się ze schodów. Rozumiem ten de…il mógł Cię o tym ponimformować.

3. Jak zaśpisz dwa, trzy razy, góra dziesięć to świat się nie zawali. W pracy czeba być wypoczętym niż zmęczonym.

4. Harnaś TO TWÓJ WRÓG. Co za imbecyl wymyślił alkomaty! Bu ha ha, rozumiem, w takie urządzenia wyposażona jest np. Policja, ale żeby pracodawca też? Dziwne to jes.

5. Nie daj sobą pomiatać w pracy. Twoje grabie to Twoje grabie, a nie żeby Ci ktoś podmieniał. Nie podoba się, to niech sobie grabi sam. Proste? Proste…

6. Jak już dostaniesz wypłatę, to przestań myśleć, że starczy Ci pieniędzy do końca życia.

#pracbaza #patologiazewsi #bekazpisu #polska #gownowpis #bonzo
tigerkobrazycka63 - Pracuję z gościem, tury jes posledzony (10N) i głosuje na pis, ma...

źródło: comment_1643677110CH1MDUNTOX8DBy0uJg4MuZ.jpg

Pobierz
  • 4