Wpis z mikrobloga

Dobra mireczki i mirabelki z tagu #weganizm lub #wegetarianizm i jednocześnie #krakow, krótka piłka - widzieliście gdzieś takie burgery gdzieś w okolicznych lidlach? To jest nowość, na stronie podają, że dostępne w lidlach. Niestety w dwóch/trzech najbliższych w mojej okolicy, w których ostatnio robiłam zakupy nie widziałam tego wynalazku, a korci żeby spróbować (ʘʘ)
wouldanidiotdothat - Dobra mireczki i mirabelki z tagu #weganizm lub #wegetarianizm i...

źródło: comment_1643665870tuielw3vo9j2rrWogROrl8.jpg

Pobierz
  • 28
@would_an_idiot_do_that: Dobra w ogóle jest ta marka? Które produkty najlepsze twoim zdaniem? @brtkox: bo ludzie lubia smak mięsa (które jest smaczne) ale nie chcą z tego powodu zabijać zwierzęta. Tak jak Ty lubisz zapach konwalii ale nie przynosisz do domu codziennie świeżych konwalii tylko kupujesz odświeżacz lub świeczkę.
@KromkaMistrz: Marka jest dobra, si si. Ja ją kocham za słodycze na bazie daktyli najbardziej, ale z niemięsa to moim topem są ich węgierskie wege parówy ( ͡° ͜ʖ ͡°) parówy wege z tarczyńskiego są też pycha. Inny ich produkt który też często kupuję to burgery z kiełkami (nie nowość tylko ten ich klasyk) i są spoko, smakują zupełnie inaczej niż mięsne ale nie powiedziałabym że gorzej.